مجموعه

مازندران

برگزاری نخستین جشنواره موشن گرافی دامپزشکی در مازندران

خلاصه خبر: نخستین جشنواره موشن گرافی با محوریت فعالیت های دامپزشکی و با اولویت بهداشتی و شناخت بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان در مازندران برگزار می شود.
 |  اخبار روز

برگزاری آیین تجلیل از کلینیسین های دامپزشکی مازندران

خلاصه خبر: گردهمایی و آیین تجلیل از کلینیسین های دامپزشکی مازندران با حضور سرپرست اداره کل دامپزشکی مازندران، کلینیسین ها و داروخانه داران استان مازندران برگزار شد.
 |  اخبار روز
روایت مدیر کل دامپزشکی مازندران از بی مهری ها به خواهرخوانده «پادوا»؛

«دوک»طی سال های گذشته مورد بی مهری های فراوانی قرار گرفت و در بسیاری از حوزه ها بلااستفاده شد!

خلاصه خبر: دکتر حمزه آقاپور کاظمی در خصوص مرکز تشخیص دوک، اظهار کرد: فاز اول این مجموعه در سال ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۹.۵ هکتار Iبه بهره برداری رسید.
 |  مازندران

بازدید وزیر کشور از کشتارگاه ساوانا

خلاصه خبر: احمد وحیدی، وزیر کشور با همراهی سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران و مدیران استانی و شهرستانی از جمله دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان و دکتر فرشید رحیمی سرپرست اداره دامپزشکی گلوگاه، از گروه تولیدی ساوانا در شهرستان گلوگاه بازدید کرد.
 |  مازندران

دامپزشکی مازندران متخلف دارویی را نقره داغ کرد / جریمه 104 میلیاردی برای متخلف

خلاصه خبر: دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مازندران از تعیین و تکلیف محموله دارویی ضبط شده به تعداد 9353 قلم و محکومیت به جزای نقدی متخلف به مبلغ 104 میلیارد و 948 میلیون 200 هزار ریال خبرداد.
 |  مازندران
با حضور وزیر کشور صورت پذیرفت؛

افتتاح مجتمع اداری شهرستان سیمرغ و اداره دامپزشکی این شهرستان

خلاصه خبر: ساختمان مجتمع اداری شهرستان سیمرغ و اداره دامپزشکی این شهرستان به عنوان بخشی از این مجموعه، امروز سه شنبه با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران با هزینه اعتبار ۱۹۱ میلیارد ریال افتتاح شد. ‎
 |  اخبار روز
در نشست با شورای نظام دامپزشکی عنوان شد:

افرادی در این هیئت انتخاب خواهند شد که علاوه بر ذینفع نبودن در انتخابات نظام با جدیت در مقابل تخلفات انتخاباتی و بد رفتاری های احتمالی برخورد نمایند

خلاصه خبر: دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست این اداره کل در نشست مشترک با شورای نظام دامپزشکی مازندران که با حضور اعضای این شورا که در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی برگزار گردید با اشاره به برگزاری انتخابات شورای نظام دامپزشکی در کشور گفت: یکی از نکات بسیار مهمی که در انتخابات استان باید رعایت شود توجه به برگزاری پر شور و با حضور حداکثری همکاران در بخش ها و حوزه های مختلف مجموعه دامپزشکی استان است.
 |  اخبار روز

دلیل تاخیر در بهره‌برداری از کشتارگاه صنعتی چالوس چیست؟

خلاصه خبر: بهره برداری از کشتارگاه صنعتی دام مرزن آباد چالوس منوط به انجام مرمت و آسفالت راه دسترسی به طول ۱.۵ کیلومتر است که مسوولان نهادهای مربوط استانی باید برای تامین این نیاز اساسی کشتارگاه تدابیر ویژه ای بیاندیشند.
 |  اخبار روز

افتتاح داروخانه دامپزشکی و مرکز مایه کوبی در قائمشهر

خلاصه خبر: داروخانه دامپزشکی با هزینه چهار و نیم میلیارد ریال و اشتغال ۲ نفر به صورت مستقیم و مرکز مایه کوبی دامپزشکی هم با اعتباری بالغ چهار میلیارد ریال و اشتغال ۲ نفر در ساروکلا به بهره برداری رسید.
 |  اخبار روز

ماجرای جلوگیری از تخلیه سه هزار تُن ذرت وارداتی در بندر امیرآباد چیست؟

خلاصه خبر: مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: حدود سه هزار تن محموله نهاده دام و طیور ذرت که شب گذشته وارد اسکله بندر امیرآباد شده بود به دلیل آلودگی از مبدا، تخلیه و ترخیص نشده است.
 |  اخبار روز

لاشه یک قلاده فک خزری در سواحل جویبار پیدا شد

خلاصه خبر: لاشه یک قلاده فک خزری در ساحل شهرستان جویبار در استان مازندران پیدا شد.
 |  اخبار روز

۳۲ ناظر شرعی دامپزشکی استان مازندران ارزیابی شدند

خلاصه خبر: با حضور اعضای کمیته تایید صلاحیت ضابطین قضایی در وزارت جهاد کشاورزی در استان مازندران ۳۲ ناظر شرعی استان مورد ارزیابی قرار گرفتند
 |  اخبار روز
نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

نظارت شرعی دامپزشکی بسیار مهم، حساس با آثار وضعی در زندگی مردم است/شبکه ناظرین شرعی در کشور مورد اعتماد کشورهای همسایه است

خلاصه خبر: حضرت آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار با اعضای کمیته تایید صلاحیت ضابطین قضایی در وزارت جهاد کشاورزی نقش نظارت شرعی سازمان دامپزشکی را بسیار مهم، حساس کلیدی خواند
 |  اخبار روز
ناظرین شرعی جهت تایید صلاحیت ارزیابی می شوند

با کسانی که حداقل دانش مورد نیاز را ندارند باید قطع همکاری صورت گیرد

خلاصه خبر: حجت الاسلام و المسلمین علی محمد سلطانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: کمیته تایید صلاحیت ضابطین قضایی در وزارت جهاد کشاورزی 32 ناظر شرعی دامپزشکی در استان مازندران را ارزیابی می کنند.
 |  مازندران

کسب رتبه اول در رویداد ملی استارت آپی ایده ها و طرح های خلاقانه توسط کارشناس اداره فناوری اطلاعات دامپزشکی مازندران

خلاصه خبر: حامد ذاکریان، محمد حسین ذکریاپور و امیر حسین سیفی با ارایه طرح پهپاد نجات غریق هوشمند (فخران) توانسته اند در رویداد ملی استارت آپی ایده ها و طرح های خلاقانه رتبه اول را کسب نمایند.
 |  اخبار روز
مدیرکل دامپزشکی استان مازندران اعلام کرد:

رشد 194 درصدی در تخصیص اعتبارات تملک، دارایی و سرمایه‌ای در بین ادارات کل دامپزشکی استان‌ها

خلاصه خبر: سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مازندران گفت: این اداره کل در جذب اعتبارات تملک، دارایی و سرمایه‌ای در سال ۱۴۰۱ موفق به رشد ۱۹۴ درصد نسبت به سال ۱۴۰۰ شد.
 |  اخبار روز

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.