مجموعه

وزارت جهاد کشاورزی

روزانه ۲۵۰ تن گوشت قرمز تا ۵ ماه آینده وارد کشور می‌شود

خلاصه خبر: قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار گفت:روزانه ۲۵۰ تن گوشت قرمز تا ۵ ماه آینده وارد می‌شود تا قیمت گوشت گوسفندی در بازار به نرخی در محدوده ۳۱۰ هزار تومان تا ۳۶۰ هزار تومان کاهش یابد.
وزیر سابق در قامت معاون وزیر؛

انتصاب کاظم خاوازی به عنوان قائم مقام وزیر و معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی

خلاصه خبر: وزیر جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی را به عنوان قائم مقام وزیر و معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی معرفی کرد.
 |  وزارت جهاد کشاورزی
یادداشت؛ علیرضا کیهان پور:

گیوه پوشان کراواتی را می شناسیم؟!

خلاصه خبر: «اگر شخصی هر روز بدون هیچ چون‌وچرا از مافوق بی‌کفایتی فرمان بگیرد، اگر هر روز در کمال جدیت دست به کارهایی تشریفاتی و آیینی بزند که در خلوت خودش به آن‌ها می‌خندد، اگر به پرسشنامه‌ها بدون معطلی پاسخ‌هایی بدهد که برخلاف عقاید واقعی‌اش هستند و حاضر باشد افکارش را علناً انکار کند، اگر جایی که در واقع تنها حسش بی‌تفاوتی یا تنفر بوده، تظاهر به همدلی یا حتی محبت برایش کاری نداشته باشد، معنایش هنوز این نیست که یکی از پایه‌ای‌ترین احساس‌های بشری، یعنی عزت‌نفس، در وجودش مرده است. برعکس، مردم کاملاً می‌دانند بهای صلح و آرامش ظاهری اطرافشان چه بوده، حتی اگر حرفی از آن به زبان نیاورند: تحقیر همیشگی عزت‌نفس‌شان...».
 |  وزارت جهاد کشاورزی

ارز ۲۸۵۰۰ تومانی محصولات دامپزشکی حذف شد

خلاصه خبر: شاهرخ رمضان نژاد مشاور وزیر جهادکشاورزی در نامه‌ای خطاب به سرپرست معاونت توسعه بازرگانی این وزارتخانه از حذف ارز ۲۸۵۰۰ تومانی محصولات دامپزشکی خبر داد.
 |  وزارت جهاد کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی از فرزندان نخبه کارکنان وزارت جهاد کشاورزی تقدیر کرد

خلاصه خبر: محمد علی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با فرزندان رتبه دار و مدال آور کارکنان وزارت جهاد کشاورزی از آنها تقدیر کرد.
 |  وزارت جهاد کشاورزی

۲۰۰ نفر از نخبگان برای استخدام و فعالیت به وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند

خلاصه خبر: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: ۲۰۰ نفر از نخبگان برای استخدام و فعالیت به وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند.
 |  وزارت جهاد کشاورزی

تامین مسکن کارکنان وزارت جهاد کشاورزی اولویت معاونت توسعه مدیریت و منابع است

خلاصه خبر: نشست پیگیری طرح تامین مسکن کارکنان وزارت جهادکشاورزی با حضور وزیر جهادکشاورزی و مسوولان این وزارتخانه برگزار شد.
 |  وزارت جهاد کشاورزی
گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد «انحصار در واردات نهاده‌های دامی»

چرا در کشور ۲ نفر صرفاً باید واردات نهاده های دامی را انجام دهند؟

خلاصه خبر: رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث نهاده های بخش کشاورزی ناهماهنگی برای واردات وجود دارد نباید واردات نهادهای دامی انحصاری و در اختیار دو نفر باشد، باید فضای رقابت در این حوزه ایجاد شود.
 |  وزارت جهاد کشاورزی

بهینه‌سازی مصرف نهاده‌های دام و طیور برنامه‌ریزی می‌شود

خلاصه خبر: مدیرکل دفتر بهبود تغذیه و جایگاه دام معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از برنامه‌ریزی برای بهینه‌سازی مصرف نهاده‌ها براساس کیفیت و عیار ماده مغذی به ویژه پروتئین خبر داد.
 |  وزارت جهاد کشاورزی

شیطنت واردکنندگان در ماجرای حذف ارز گوشت وارداتی

خلاصه خبر: امروز اخباری مبنی بر حذف ارز نیمایی گوشت وارداتی از سوی سازمان توسعه تجارت مطرح شد که قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی می گوید حذف ارز نیمایی در گوشت وارداتی بخش صنعت بوده و ارز گوشت خانوار سرجای خودش هست.
 |  وزارت جهاد کشاورزی
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:

دامپزشکی نقش مهمی در امنیت غذایی و سلامت مردم دارد

خلاصه خبر: حجت الاسلام و المسلمین ربانی با بیان اینکه شاید مردم و بخشی از همکارانمان در جهاد کشاورزی اهمیت و نقش دامپزشکی را آن‌طور که باید نیافته باشند، گفت: دامپزشکی نقش بسیار مهمی در امنیت غذایی و سلامت مردم دارد و اگر به درستی عمل کند مایه آبروی جمهوری اسلامی است.
 |  وزارت جهاد کشاورزی

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.