• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-18 11:58 Time اعتراض قصابان ایذه به تعطیلی کشتارگاه این شهر/صدای ما را کسی نمی‌شنود/تهیه گوشت از باغملک
 
تعطیلی کشتارگاه شهر ایذه صدای اعتراض قصابان را این شهر را درآورده است، زیرا آنان برای تهیه ی گوشت، ناچارا فاصله ی ۴۳ کیلومتری تا شهرستان باغملک را طی کنند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-03 12:39 Time کرونا از حیوان به انسان منتقل می‌شود یا بالعکس؟
 
مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: تاکنون در هیچ کدام از گزارش‌های جهانی ثابت نشده است که کرونا از طریق حیوانات اهلی، دست‌آموز، وحشی یا موجود زنده دیگری به انسان منتقل می‌شود اما شواهدی مبنی بر امکان انتقال کروناویروس از انسان به حیوان وجود دارد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-02 10:24 Time وقوع بیش از ۶ هزار حیوان‌گزیدگی در سال گذشته / محلات اهواز، جولانگاه سگ‌های ولگرد
 
سرپرست مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به وقوع ۶ هزار و ۲۴۹ مورد حیوان‌گزیدگی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سال گذشته گفت: حیوان‌گزیدگی بیماری نیست اما یک معضل بهداشتی است؛ نمی‌دانیم تکلیف ما با سگ‌های ولگرد اهواز چیست و از این وضعیت سگ‌ها به شدت آسیب دیده‌ایم.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-31 23:34 Time یک واحد قصابی متخلف در دزفول پلمب شد
 
رئیس اداره دامپزشکی دزفول از پلمب یک واحد قصابی متخلف در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-31 23:17 Time مرگ سومین توله‌شیر سفید هویزه
 
شیر سفیدی که اواسط اردیبهشت در باغ‌ وحش هویزه به دنیا آمده بود، دو روز پیش مرد. مثل دو شیر سفید دیگر که ‌سال پیش مردند. این حیوان این‌ بار از گرسنگی یا آن‌ طور که شهرداری هویزه گفته به علت ضعف در تغذیه مرده است.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09