• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-31 22:50 Time رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام منصوب شد
 
در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، محمدعلی اقدسی به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام منصوب شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
تولید کننده داروی گیاهی جلوگیری از سقط جنین دام:
Time 1399-02-24 19:21 Time صنعت دامپروری در چهل سال قبل سیر می‌کند
 
مسئول یک هسته فناور مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی و تولید کننده داروی گیاهی جلوگیری از سقط جنین در دام واحد ایلام گفت: صنعت دامپروری متاسفانه هنوز هم به دلیل نبود امکانات و عدم تطبیق علم و عملیات مکانیزاسیون این صنعت در سی یا چهل سال قبل سیر می‌کند، البته تلاش‌هایی می‌شود ولی بدلیل مشکلات و مشکل تراشی‌ها به حاشیه رانده شده است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-01-25 15:56 Time مدیر کل دامپزشکی استان ایلام با شیوع بیماری کرونا ضرورت جلوگیری از کشتار غیرمجاز بیشتر شده است
 
وهاب پیرانی با تاکید بر نقش کشتار غیرمجاز در انتقال بیماری ها گفت: بسیاری از بیماری های مشترک مانند تب کریمه کنگو، سل، بروسلوز و ... بدلیل عدم نظارت کارشناسان دامپزشکی بر کشتار غیرمجاز می تواند از این طریق انتقال یابد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-18 00:00 Time قصابان کشتار غیر مجاز خط دامپزشکی ایلام را نمی خوانند/ بی اهمیتی مسوولان به کشتار غیرمجاز
 
کشتار غیرمجاز در سطح استان ایلام یکی از عوامل عمده شیوع ویروس کرونا است، موضوعی که برخی از قصابان نسبت به آن بی توجه هستند و مسوولین مربوطه نییز آنچنان که باید به آن توجه نمی‌کنند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-21 00:00 Time حمل گوشت غیر بهداشتی در روزهای شیوع بیماری کرونا/ غیبت معنادار دامپزشکی استان
 
در حالی که ویروس کرونا تا کنج اتاق های مردم رخنه کرده است در غیبت معنا دار دامپزشکی ایلام، گوشت قرمز با گاری توزیع می شود و این شاید در نوع خود قابل تامل‌ترین عرضه گوشت باشد.

ادامه مطلب

  • 1
  • 2
04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09