• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-01 00:56 Time طلای پنهان در مسیر بازگشت به دریاچه ارومیه
 
"آرتمیا" گونه جانوری قرمز کوچکی است که در سال‌های پرآبی دریاچه ارومیه در همه جای آن به وفور یافت می‌شد اما پس از مواجه شدن با خشکی آب، کم‌کم ناپدید شد؛ اکنون در اثر افزایش حجم و تراز آب، این سخت‌پوست سخت‌جان دوباره به قلمرو خود بازگشته است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-21 12:11 Time برخورد قاطع دامپزشکی با خاطیان حوزه سلامت و بهداشت عمومی جامعه / پلمب سه باب مغازه مرغ فروشی این بار در شهرستان نمین
 
سه باب مغازه مرغ فروشی در شهرستان نمین استان اردبیل به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و عدم تمکین دستورالعملهای دامپزشکی که علیرغم تذکرات مکرر و هشدارهای متعــدد دامــپزشکی اقدام به قطعه بندی مرغ و فروش غیر بهداشتی آن در بین شهروندان می نمود با هماهنگی دامپزشکی و نیروی انتظامی و تشکیل پرونده قضــایــی به دستور دادستان این شهرستان پلمب و از ادامه کار آن جلوگیری شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-16 07:21 Time رئیس جدید دامپزشکی پیرانشهر معرفی شد
 
طی جلسه ای که در محل فرمانداری پیرانشهر ترتیب یافت، رئیس جدید اداره دانپزشکی پیرانشهر معرفی شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-17 00:00 Time سوال استاندار و پاسخ مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌غربی
 
استاندار آذربایجان‌غربی در بیست‌وپنجمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا با دغدغه‌هایی از جنس نگرانی‌های مردمی، سوالاتی را از مدیرکل دامپزشکی در خصوص «مایه‌کوبی دام‌ها» و «حمل‌ونقل خوراک دام» پرسید، که وی نیز در ادامه به آنها پاسخ داد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-12 00:00 Time جلوگیری از کشتارهای غیرمجاز در حومه شهرهای آذربایجان‌غربی
 
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌غربی گفت: از کشتارهای غیرمجاز در کنار جاده‌ها و حومه شهرهای استان در راستای مقابله با انتشار کرونا جلوگیری به عمل آمده است.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09