همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به استان مازندران؛

معاون وزیر جهاد کشاورزی: حرائم بهداشتی در روستاها به صفر کاهش پیدا خواهد کرد/ روسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها مکلف شدند تا ۵۰ هزار پروانه تاسیسی که صادر شده است را تعیین تکلیف کنند

دکتر نوروزی معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه سفر یک روزه به مازندران از اهتمام جدی سازمان دامپزشکی کشور و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص تحقق جهش تولید خبر داد.
کد خبر  11397
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر مجتبی نوروزی در حاشیه سفر یک روزه خود به استان مازندران که همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به این استان صورت گرفته است گفت: با کارشناسی صورت گرفته جهت تحقق شعار سال ۱۴۰۳ و رشد تولید در کشور، طی جلسات متعدد با نخبگان، کارشناسان، انجمن‌ها مختلف سعی در تعدیل حرائم بهداشتی با هدف رونق تولید و کار تولیدی در روستاها نمودیم از این رو روستاییان جهت پرورش دام و طیور در مناطق روستایی نیازی به اخذ مجوز نخواهند داشت و حرائم برای آنها برداشته شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: علائم حرائم بهداشتی جدید جهت طرح در هیئت دولت و ابلاغ آن به استان‌ها به وزیر کشاورزی ارائه گردید. 
 
دکتر نوروزی با اعلام اینکه حرائم بهداشتی برای صنوف همجنس به صفر کاهش پیدا کرده گفت: طی یک کار علمی و مطالعه شده حرائم بهداشتی برای صنوف همجنس مانند کشتارگاه به کشتارگاه و یا میدان دام به میدان دام به صفر کاهش پیدا کرد، که این یکی دیگر از اقدامات سازمان دامپزشکی کشور در خصوص رونق و جهش تولید می‌باشد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: پیرو مذاکرات و جلسات مختلفی که با وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد روسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها مکلف شدند تا ۵۰ هزار پروانه تاسیسی که صادر شده است را تعیین تکلیف کنند طبق این دستور اگر در زمان تعیین شده و قانونی برای پروانه تاسیسی که صادر شده اقدامی صورت نگیرد و به بهره‌برداری نرسد آن پروانه ابطال خواهد شد، لذا ظرفیت برای کسانی که می‌خواهند واقعاً تولید و کار کنند آزاد خواهد شد که این نیز با هدف افزایش تولیدات داخلی صورت گرفته است.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.