مجموعه

اردبیل

امام جمعه مشگین شهر:

حاضرم از تریبون نماز جمعه خدمات گسترده دامپزشکی را بازگو نمایم

خلاصه خبر: نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر در دیدار سرپرست اداره دامپزشکی استان اردبیل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین و جمعی از مسئولان دامپزشکی این شهرستان که روز شنبه 18 شهریور ماه در محل دفتر امام جمعه ترتیب یافت، گفت فراهم آوردن امنیت غذایی مردم کار مقدسی است بنده حاضرم از تریبون نمازجمعه خدمات گسترده دامپزشکی را به مردم بازگو نمایم. به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین رضا باوقار در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرپرست جدید اداره کل دامپزشکی استان گفت امیدوارم این انتصاب مبارک منشا خیر و برکت برای استان و خدماتی که انجام می دهید ذخیره آخرت باشد.
 |  اخبار روز

انتصاب دکتر علی نوروزی به عنوان رئیس جدید شبکه دامپزشکی مشگین شهر

خلاصه خبر: فرماندار شهرستان مشگین شهر در مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید دامپزشکی این شهرستان که با حضور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاون توسعه مدیریت و همکارانی از دامپزشکی مشگین شهر در محل فرمانداری برگزار شد به نقش ذاتی و اثر گذار دامپزشکی در تامین امنیت غذایی و ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی جامعه تاکید کرد و گفت امنیت غذایی لازمه رسیدن به توسعه اقتصادی است.
 |  اخبار روز
با دستور مقامات قضایی شهرستان پارس آباد

کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد

خلاصه خبر: به علت تخلفات بهداشتی و با دستور مقامات قضایی شهرستان پارس آباد و همکاری و هماهنگی نیروی انتظامی روز شنبه 4 شهریور ماه کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری بعمل آمد.
 |  اخبار روز
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل در گفتگو با فاخته:

ادامه روند پذیرش بیش از نیاز دانشجو تهدید امنیت شغلی همکاران ما را در آینده ای نزدیک دو چندان خواهد کرد/ اجرای ماده 19 و قطع ارتباط مالی بین کارفرما و مسئولین فنی بهداشتی می تواند باعث اقتدار دامپزشکی می شود

خلاصه خبر: با توجه به انتصاب اخیر مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل و فعالیت های جالب توجه استان پس از این انتصاب، گفتگویی انجام دادیم با دکتر مهدی فیضی که مشروح آن را پیش روی شما قرار داده ایم.
 |  اردبیل
امام جمعه اردبیل:

تولید ثروت در دامپزشکی باید بر اساس مبانی علمی و تحقیقاتی باشد

خلاصه خبر: امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل طی دیدار با جمعی از مدیران دامپزشکی استان اردبیل در محل دفتر امام جمعه ترتیب یافت، گفت: مسئولیت خطیری در حوزه پیشگیری از بیماری های دامی بر عهده دامپزشکی گذاشته شده است و سفارش کرد در حوزه کاری خود با برنامه ریزی جامع و راهبردی آینده نگر و قبل از بروز بحران و فاجعه وارد عمل شوید.
 |  اخبار روز
مدیرکل دامپزشکی اردبیل تصریح کرد:

دامپزشک مقیم و ناظر عالی دامپزشکی در مجتمع صنعتی گوشت اردبیل مستقر است

خلاصه خبر: مدیرکل دامپزشکی اردبیل با اذعان بر اینکه در مجتمع صنعتی گوشت اردبیل دامپزشک مقیم و ناظر عالی اداره کل دامپزشکی استان مستقر می باشد، افزود: دستگاه قضایی استان به کشتار غیرقانونی بین راهی ورود خوبی کرده است.
 |  اخبار روز

برگزاری انتخابات انجمن صنفی داروخانه داران دامپزشکی استان اردبیل

خلاصه خبر: انتخابات انجمن صنفی داروخانه داران دامپزشکی استان اردبیل برگزار شد.
 |  اخبار روز

اعتقاد راسخ دارم قطع ارتباط مالی کارفرمایان با مسئولین فنی بهداشتی باعث اقتدار مجموعه دامپزشکی و افزایش سلامت عمومی جامعه می شود

خلاصه خبر: سرپرست اداره کل دامپزشکی استان اردبیل در نشست هم اندیشی و مشورتی با اعضای شورای نظام و روسای انجمن های صنفی بخش خصوصی دامپزشکی که عصر روز چهارشنبه 18 مرداد در سالن جلسات اداره کل برگزار شد گفت اعتقاد راسخ دارم قطع ارتباط مالی کارفرمایان با مسئولین فنی بهداشتی باعث اقتدار مجموعه دامپزشکی و افزایش سلامت عمومی جامعه می شود.
 |  اردبیل
سرپرست اداره کل دامپزشکی اردبیل:

برای ارتقاء جایگاه دامپزشکی با افزایش تعاملات بین بخشی تاکید کرد

خلاصه خبر: سرپرست اداره کل دامپزشکی اردبیل در جلسه شورای هماهنگی این اداره کل که با محوریت بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی ترتیب یافت، بر ضرورت ارتقاء جایگاه دامپزشکی با افزایش تعاملات بین بخشی تاکید کرد.
 |  اخبار روز
سرپرست اداره کل دامپزشکی اردبیل:

برای ارائه خدمات در سخت ترین شرایط و آلوده ترین محیط کاری و در روستاها و مناطق صعب العبور و کوهستانی به سراغ تولید کننده می رویم

خلاصه خبر: فرماندار شهرستان نیر در دیدار سرپرست اداره کل دامپزشکی اردبیل که در محل فرمانداری انجام شد، گفت: نگاه فرمانداری به حوزه فعالیت های دامپزشکی نگاه حمایت گری، همکاری و هم افزایی است.
 |  اخبار روز

۹ بیمار تب کریمه کنگو در اردبیل شناسایی شد

خلاصه خبر: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: ۳۸ مورد ابتلا به تب کریمه کنگو در کشور شناسایی شده که ۹ مورد آن مربوط به استان اردبیل است و کمیته‌ای برای مدیریت بیماری‌های مشترک انسان و حیوان در استان تشکیل دادیم.
 |  اخبار روز
فرماندار مشگین شهر:

اعتقاد راسخی به فعالیت های دامپزشکی در تامین امنیت غذایی دارم / با تمام قوا در خدمت دامپزشکی هستم

خلاصه خبر: فرماندار شهرستان مشگین شهر در دیدار سرپرست اداره کل دامپزشکی اردبیل که روز شنبه 24 تیر ماه در محل دفتر فرماندار انجام شد، گفت1ک در تامین امنیت غذایی با تمام قوا در خدمت دامپزشکی بوده و اعتقاد راسخی به آن دارم.
 |  اخبار روز
رئیس هیئت مدیره کشتارگاه صنعتی اردبیل عنوان کرد:

با ۸ درصد ظرفیت کشتارگاه اردبیل کار می کنیم/ ضرورت برنامه ریزی برای واردات گوشت

خلاصه خبر: رئیس هیئت مدیره کشتارگاه صنعتی اردبیل با اذعان بر اینکه در حال حاضر با ۸ درصد ظرفیت کشتارگاه کار می کنیم، افزود: برای برون رفت از این موضوع و کاهش قیمت گوشت مصرفی مردم نیازمند برنامه ریزی منسجم برای وارادت دام زنده از آسیای میانه می باشیم.
 |  اخبار روز

شناسایی ۶ بیمار مبتلا «تب کریمه کنگو» در اردبیل

خلاصه خبر: مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: ۶ بیمار مبتلا به بیماری «تب کریمه کنگو» در استان اردبیل شناسایی شده که علایم این بیماری در آنها مثبت و قطعی است.
 |  اخبار روز
تغییرات در وقت اضافه؛

مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل هم تغییر کرد؛ تکلوی جای خود را به فیضی داد

خلاصه خبر: طی حکمی ار سوی دکتر سید محمد آقامیری، "دکتر مهدی فیضی" به عنوان سرپرست اداره کل دامپزشکی استان اردبیل منصوب شد.
 |  خبرهای استان ها
نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی:

احداث دانشکده دامپزشکی در گرمی مد نظر است!

خلاصه خبر: نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی از احداث دانشکده دامپزشکی در گرمی خبر داد.
 |  خبرهای استان ها

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.