• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-05 10:46 Time اطلاعیه شماره (4) اداره کل دامپزشکی استان اردبیل در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان
 
بدنبال مشاهده کانون بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در طیور بومی و سنتی برخی از استان های کشور از جمله در استانهای البرز و آذربایجانغربی ونزدیکی محدوده کانون بیماری به استان اردبیل؛ روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان با صدور اطلاعیه ای مجدد نسبت به احتمال بالای بروز و شیوع این بیماری در طیور صنعتی و روستایی استان هشدار داد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-19 11:35 Time خطر شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان اداره کل دامپزشکی استان اردبیل به حال آماده باش کامل درآورد
 
در پی آلوده شدن دو واحد مرغ تخمگذار به ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در یکی از استانهای شرق کشور؛ تیم‌های واکنش سریع پیشگیری، کنترل و مهار این بیماری در استان اردبیل تجهیز و اداره کل دامپزشکی به حالت آماده‌باش کامل درآمد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-14 10:24 Time سه واحد دام و طیور در سرعین فعال شد
 
فرماندار شهرستان سرعین از فعال‌سازی سه واحد دام و طیور راکد در این شهرستان با حمیات و کمک‌های دولت خبر داد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-02 07:25 Time مهار بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در نقطه صفر مرزی استان اردبیل / هشدارهای بهداشتی و تخصصی دامپزشکی کاملا کارساز بود
 
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل در سفر به شهرستان اصلاندوز و با حضور در سد میل مغان این شهرستان به عنوان یکی از کانونهای مثبت بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور از نزدیک در جریان رصد و پایش این بیماری قرار گرفت.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-20 17:29 Time اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان اردبیل در خصوص رخداد بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حیات وحش تالاب سد میل مغان
 
بدنبال مشاهده کانون بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در حیات وحش تالاب سد میل مغان در حوزه استحفاظی شهرستان اصلاندوز در شمال استان و تایید تشخیص ویروس بیماری در مرکز تشخیص سازمان دامپزشکی کشور، روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای مجدد نسبت به بروز و شیوع این بیماری در طیور صنعتی و روستایی هشدار داد.

ادامه مطلب

04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
 
15 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 28