در گفتگوی اختصاصی «فاخته» با رئیس سازمان نظام دامپزشکی در حاشیه بیست و یکمین کنگره عنوان شد:

انتخابات چند استان به دلایل سازمانی نیاز به بررسی‌های بیشتری دارند/ این استان ها طی یکی دو هفته آینده تعیین تکلیف خواهند شد

رییس سازمان نظام دامپزشکی از فراهم شدن بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی در سال جاری خبر داد.
کد خبر  11288
خبر مهم

دکتر حامد زارعی در گفت و گو با خبرنگار فاخته در حاشیه مراسم افتتاحیه بیست و یکمین کنگره دامپزشکی در ارتباط با زمان برگزاری انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی بیان کرد: مهلت قانونی انتخابات شورای مرکزی تمام شده و بعد از برگزاری انتخابات استان‌ها، باید این انتخابات برگزار شود.

وی ابراز  امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۳ انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی را نیز برگزار کرده و اعضای جدید شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی معرفی خواهند شوند.

زارعی افزود: بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات فراهم هستند و مشکلی از این بابت وجود ندارد. بعد از برگزاری انتخابات شورای استان‌ها، مجمعی حاصل می‌شود و این مجمع به اعضا برای انتخاب در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی رای خواهند داد.

وی ادامه داد: بر اساس قانون سازمان نظام دامپزشکی،تا زمان انتصاب رئیس جدید، ارکان و رئیس قبلی سازمان وظیفه‌دار هستند.

بیشتر بخوانید: 

گزارش اختصاصی «فاخته» از بیست و یکمین کنگره ملی دامپزشکی ایران؛
دکتر نوروزی: به دنبال بنیانگذاری دامپزشکی نوین در قرن اخیر هستیم/ دکتر زارعی: دامپزشکی وقتی بزرگ می شود که اقتصاد دامپزشکی بزرگ شود

رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پاسخ به این سوال که دلیل تاخیر در اعلام نتیجه انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان قم چیست گفت: انتخابات چند استان ما به دلایل سازمانی نیاز به بررسی‌های بیشتری برای  دستیابی به اهداف عالی سازمان دارند. بر این اساس هنوز در شرف بررسی‌های لازم هستیم و انتخابات شورای این استانها نیز طی یکی دو هفته آینده تعیین تکلیف خواهند شد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

وی تاکید کرد: برای معرفی نتایج انتخابات شورای این استان‌ها هیچ مشکل حاشیه‌ای وجود نداشته است.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • ناشناس
  می گوید:
  چه عجب. بالاخره یکی از انتخابات استان قم سئوال کرد و پیگیری کرد. دمت گرم فاخته
 • امید
  می گوید:
  امیدوارم دوره جدید شورای مرکزی بتونن کارامدی لازم رو داشته باشند
 • سیما
  می گوید:
  آقای دکتر زارعی. مالیات های ما بلاتر از حد طبیعی هست و درآمدهای ما کلینیسین ها پایین. لطفا فکری برای این وضعیت داشته باشید.
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.