• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
ادعای شبکه خبری شهروند البرز:
Time 1399-07-01 10:16 Time اسب بلژیکی ایلونا وی اچ توسط دکتر دامپزشک با ضربه چاقو زخمی شد
 
شبکه خبری شهروند البرز مدعی شد که دامپزشک با چاقو به اسب برتر مسابقات قهرمانی البرز حمله کرد و مادیون بلژیکی را از ناحیه ران پا به شدت زخمی کرد .

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-20 09:28 Time بسته بندی و توزیع لاشه فاسد گوشت در کرج
 
رئیس دامپزشکی کرج: به هیچ عنوان از لاشه‌های قطعه بندی شده که در مراکز عرضه موجود است؛ خریداری نکنید. چرا که برخی مراکز لاشه‌های تاریخ مصرف گذشته را قطعه بندی و عرضه می‌کنند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-15 17:14 Time مدرنترین مرکز نگهداری مارهای سمی در کرج راه‌اندازی می‌شود
 
رییس بخش جانوران سمی و تولید پادزهر موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت که به زودی مرکز پایلوت تکثیر و نگهداری مارهای سمی در شرایط اسارت به عنوان یکی از مدرنترین این مراکز در سطح دنیا در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بطور رسمی راه اندازی می شود.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-15 12:13 Time اجرای کامل طرح بسته‌بندی تخم مرغ در البرز
 
معاون سلامت دامپزشکی استان البرز بیان داشت: در اجرای طرح ارتقای کیفیت بهداشتی تخم مرغ، توزیع فله ای تخم مرغ در البرز ممنوع بوده و بایستی در تمام مراکز، تخم مرغ به صورت بسته بندی نگهداری و عرضه شود.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-12 12:02 Time حمایت از سگ‌های بی‌صاحب در چهارچوب قانون، بهداشت و شرع
 
معضل سگ‌های خیابانی و جمع آوری این حیوانات از دیرباز تا کنون در کلانشهر کرج و سایر شهرستان‌های البرز مطرح بوده است، از این رو اقداماتی نیز انجام شده که برخی مفید و برخی دیگر بدون اثر بودند، اما موضوع این است که مشکل همچنان به قوت خود باقیست.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری