• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-10 11:27 Time دیدار مدیرکل دامپزشکی با رییس کل دادگستری استان البرز/کشتار غیر مجاز منجر به انتقال بیماری های مشترک از جمله CCHF می شود
 
دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز به همراه مهندس موسوی رییس سازمان جهادکشاورزی استان البرز به مناسبت هفته قوه قضائیه با حسین فاضلی رییس کل دادگستری استان البرز و حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب کرج دیدار و گفتگو کردند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-08 17:25 Time یک کشتارگاه طیور که اقدام به عرضه مرغ با تاریخ ذبح غیر واقعی می کرد، به تعزیرات حکومتی ساوجبلاغ معرفی شد
 
رییس اداره دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد: عوامل یک کشتارگاه طیور که اقدام به عرضه مرغ با تاریخ ذبح غیر واقعی می کردند ، به تعزیرات حکومتی ساوجبلاغ معرفی شدند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-25 17:44 Time طرح کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب با رعایت حقوق حیوانات و همکاری حامیان واقعی دنبال می شود
 
رئیس‌سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در ارتباط با ساماندهی سگ های بلاصاحب در کلانشهر کرج، گفت: طرح کنترل سگ‌های بلاصاحب به عنوان مطالبه مهم مردم دارای اهمیت است و سازمان با همکاری حامیان واقعی حیوانات در حال پیگیری مداوم این ماموریت سازمانی است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-18 12:35 Time چیزی به نام مرغ سبز نداریم!
 
معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی البرز گفت: فروش مرغ سبز در مراکز عرضه فرآورده‌های خامی ممنوع است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-16 07:56 Time تدوین برنامه پیشگیری و کنترل هاری در حیات وحش کشور
 
جلسه تدوین برنامه اجرایی و عملیاتی در خصوص پیشگیری و کنترل بیماری هاری در حیات وحش کشور در دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش با همکاری اداره کل استان البرز و انیستیتو پاستور شمال کشور در محل قرنطیه و بازپروری حیات وحش پردیسان برگزار شد.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09