مجموعه

آذربایجان شرقی

انتصاب «دکتر یحیی شیری‌پور» به عنوان مدیر کل جدید دامپزشکی استان آذربایجان شرقی

خلاصه خبر: با حکم سرپرست سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر یحیی شیری‌پور» به عنوان مدیر کل جدید دامپزشکی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
 |  آذربایجان شرقی
کارنامه؛ روایت عملکرد شوراهای استانی نظام دامپزشکی؛ ایستگاه اول؛ آذربایجان شرقی

رییس نظام دامپزشکی استان؛ افزايش اختيارات قانوني شورا هاي استاني نظام دامپزشکی؛ مطالبه جدی ما است

خلاصه خبر: در آستانه انتخابات شوراهای استانی نظام دامپزشکی بر آن شدیم تا گزارشی از عملکرد این شوراها تهیه و در اختیار همراهان خود قرار دهیم؛ لذا این گزارش و گزارش های بعدی به گفتگوی ما با روسای نظام دامپزشکی استان ها اختصاص پیدا کرده و دغدغه ها، مطالبات و پیشنهادهای این گروه را برای بهبود امور به ویژه در دوره بعدی منتشر می کنیم.
 |  آذربایجان شرقی

ضبط و معدوم سازی داروی غیر مجاز دامی در شهرستان ملکان

خلاصه خبر: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملکان از کشف و ضبط و معدوم سازی 185 قلم داروی غیر مجاز دامی در این شهرستان خبر داد.
 |  اخبار روز

معدوم سازی 16 قلم داروی تاریخ منقضی و غیر قابل مصرف دامی در شهرستان چاراویماق

خلاصه خبر: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان چاراویماق از معدوم سازی 16 قلم داروی تاریخ منقضی و غیر قابل مصرف دامی در شهرستان چاراویماق خبر داد.
 |  اخبار روز

ضبط و معدوم سازی اقلام دارویی دامپزشکی توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی بستان آباد

خلاصه خبر: دکتر حسن امیری، رییس شبکه دامپزشکی بستان آباد از کشف و معدوم سازی 88 ویال داروی دامپزشکی از سطح این شهرستان خبر داد.
 |  اخبار روز

تب مالت در آذربایجان‌شرقی رو به افزایش است

خلاصه خبر: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: بیماری تب مالت در آذربایجان شرقی رو به افزایش است و آمارهای سه ساله گذشته این موضوع را ثابت می کند.
 |  اخبار روز

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.