در نامه رئیس سازمان نظام دامپزشکی عنوان شد:

عدم وجاهت قانونی معرفی مسئول فنی تولید در فرآیند صدور پروانه‌های واحدهای دامی

رئیس سازمان نظام دامپزشکی در نامه ای به رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود کسب‌وکار، بر عدم وجاهت قانونی معرفی مسئول فنی تولید در فرآیند صدور پروانه‌های واحدهای دامی تاکید کرد.
کد خبر  11612
titr

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، «دکتر حامد زارعی» رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران طی نامه‌ای به «دکتر سیاح» رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود کسب و کار و دبیر هیات مقررات زدایی وزارت اقتصاد و دارایی خواستار حذف ضابطه معرفی مسئول فنی تولید در فرآیند صدور پروانه‌های بهره‌برداری واحدهای دامی و صنایع وابسته به دام شد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

دکتر حامد زارعی تاکید کرد: «بکارگیری مسئول فنی تولید در قانون و آئین‌نامه‌های مصوب مجلس شورای اسلامی و یا هیات محترم وزیران ذکر و الزامی نشده است و ضمن تداخل در شرح وظایف محوله با مسئولین فنی بهداشتی با ایجاد هزینه اضافی برای تولید کننده با تداخل وظایف دو فرد با عناوین مشابه، امنیت غذایی از بعد ایمنی غذایی را تحت شعاع قرار می‌دهد.

 

خبرهای مرتبط
تصاویر خبر
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • امید
  می گوید:
  ممنون از موضع قاطع شما
 • بی نام
  می گوید:
  لطفا به نامه بسنده نکنید. پیگیری همه جانبه در دفاع از جایگاه دامپزشکان داشته باشید
 • مهندس دامپرور
  می گوید:
  ما مهندسین دامپرور هم جایگاه مهمی در این صنعت داریم. دامپزشک مسئول بهبود کیفیت و ما مسئول بهبود کمیت هستیم. چرا اینقدر خودخواهانه رفتار می کنید. تضمین کیفیت با شماست و ما منکر آن نیستیم اما تضمین کمیت را بر عهده ما بگذارید که تخصص آن را داریم.
 • ناشناس
  می گوید:
  عاااااااااااااااالی
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.