طوفان انتصابات در سازمان دامپزشکی؛

از ابقا تا انتصاب معاونین و مدیران کل دفاتر ستادی

دکتر مجتبی نوروزی، معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در جلسه شورای مدیران ضمن قدرانی از مدیران پیشین در احکامی جداگانه معاونان و مدیران جدید این سازمان را منصوب کرد.
کد خبر  9985
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور بر همین اساس دکتر حسن اختیار زاده به عنوان سرپرست معاونت بهداشتی و پیشگیری، دکتر محمد سبحانی مطلق سرپرست معاونت تشخیص و مدیریت درمان، دکتر کاظم عبدی به عنوان سرپرست دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای آبزیان ، دکتر سعید کرمی به عنوان سرپرست دفتر دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم و مهندس مهدی قهرمانی به عنوان دستیار و مسئول پیگیری های ویژه دفتر سازمان دامپزشکی کشور منصوب شدند‌.


جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

 لازم به ذکر است ، دکتر سید اصغر برائی نژاد،دکتر امین اسدی، مهندس مصطفی اکبرپور ، دکتر آرش آذرنوش ، دکتر هادی تبرایی،دکتر وحید صالحی و دکتر سید سعید حسینی در سمت خود ابقا شدند.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • همراه
  می گوید:
  خدا قوت به رییس سازمان و آرزوی موفقیت برای مدیران تازه نفس
 • دامپزشک
  می گوید:
  آقایان دکتر اختیارزاده و دکتر برایی نژاد انسان های شریفی هستند و با تجربه ای که دارند حتما می توانند سبب پیشرفت های زیادی برای سازمان و همکاران شوند.
 • همکار
  می گوید:
  شروع طوفانی ای بود همین جوری که تیتر زدید. ای کاش این عزیزان تازه نفس و کهانه کارهای ابقا شده بتونن برای معیشت همکاران کاری کنند.
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.