با مصوبه هیئت وزیران و جهت اجرای وظایف حاکمیتی سازمان دامپزشکی عملیاتی شد:

اعزام 64 ناظر بهداشتی به 14 کشور 4 قاره جهان برای نظارت بهداشتی در مبدأ

با مصوبه هیئت وزیران و جهت اجرای وظایف حاکمیتی سازمان دامپزشکی اعزام 64 ناظر بهداشتی به 14 کشور 4 قاره جهان برای نظارت بهداشتی در مبدأ عملیاتی شد.
کد خبر  11547
titr

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر «بهزاد منصوری»، مدیرکل دفتر قرنطینه و امور بین الملل این سازمان اعلام کرد: در راستای اجرای مصوبه هیئت وزیران و اجرای وظایف حاکمیتی سازمان دامپزشکی مبنی بر تأمین و تضمین بهداشت و سلامت دام و فرآورده‌های خام وارداتی در چارچوب قوانین و مقررات جاری و دستورالعمل‌های بهداشتی و ضوابط قرنطینه‌ای، نسبت به برنامه ریزی و اعزام ناظرین بهداشتی کارآزموده و متعهد جهت استقرار در کشتارگاه‌های مجاز کشورهای خارجی و اعمال نظارت عالی بهداشتی مربوط به تولید و ارسال محموله‌های دام و فرآورده‌های خام وارداتی اقدام می‌گردد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حسب شرایط اقتصادی کشور و نیاز به تأمین بخشی از پروتئین مورد نیاز مردم، حدود 64 نفر ناظر بهداشتی به ۱۴ کشور از جمله ارمنستان، گرجستان، روسیه، کنیا، آفریقای جنوبی، قزاقستان، پاکستان، هند، ونزوئلا، ترکیه، رومانی و قرقیزستان اعزام شدند افزود: اجرای دستورالعمل نظارت بهداشتی در مبدأ و اعزام ناظرین بهداشتی از طرف این دفتر قطعاً به ارتقاء کیفیت و بهداشت محموله‌های وارداتی گوشت و سایر فرآورده‌های دامی منجر خواهد شد.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • همکار
  می گوید:
  سایر رده ها هم اعزام شدند؟ چند درصد سایر رده ها هستند؟
 • دامپزشک
  می گوید:
  چرا از بخش خصوصی اعزام نمی کنید؟
 • مسئول فنی
  می گوید:
  ما مسئولین فنی سال ها در کشتارگاه ها کار کردیم و تجربه کار در این محیط را داریم. چرا از ما اعزام نمی کنید
 • ناشناس
  می گوید:
  سایر رده ها چه زمانی اعزام می شوند؟
 • ایمان
  می گوید:
  درود بر دکتر نوروزی و تمام بانیان این کار خیر
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.