در پیام دکتر نوروزی به مناسبت هفته ارتباطات و روز ملی روابط عمومی عنوان شد؛

با نگاهی نو به روابط عمومی و جایگاه آن می توان گام‌های موثری را جهت رشد نظام ارتباطی کشور برداشت

دکتر نوروزی به مناسبت هفته ارتباطات و روز ملی روابط عمومی گفت: بانگاهی نو به روابط عمومی و جایگاه آن می توان گام‌های موثری را جهت رشد نظام ارتباطی کشور برداشت.
کد خبر  11383
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متن پیام دکتر مجتبی نوروزی معاون وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور به شرح ذیل است:
 
امروزه نقش روابط عمومی درتصمیمات استراتژیک سازمان، نقشی موثرقلمداد می‌شود و جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت‌های علمی و حرفه‌ای از مشخصه‌های جدید روابط عمومی درعصر ارتباطات قلمداد می شود. روابط عمومی صاحب سبک، به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان وجامعه، مسوولیتی خطیر درفرآیند تصمم‌گیری مدیران وشناخت افکارعمومی به عهده دارد.
 
روابط عمومی نوین، به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات برحق مردم، از سازمان‌ها و نهادهایی است که برای خدمت به آن‌ها، تکوین و سازمان یافته اند. روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شان و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود.
 
از زمانی که روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مدیریت وبخشی از نظام رسانه ای مطرح شده، اهمیت آن در مسوولیت ارتباطی سازمان‌ها، بنگاههای اقتصادی ونهاد های فرهنگی اجتماعی نمود تازه‌ای پیدا کرده است.
 
تفاهم اجتماعی از دیگر مفاهیم نوینی است که امروزه از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی محسوب می‌شود، و پدید آوردن آن به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند تلقی می‌شود. در این میان روابط عمومی می‌تواند با زمینه سازی برای ایجاد تفاهم میان سازمان‌ها و مخاطبان نقش کلیدی خود را ایفاء نماید.
 
روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا باردیگر یادآورشویم، نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی هایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که ماموریت انجام آن به عهده روابط عمومی سازمان‌ها است.
 
بانگاهی نو به روابط عمومی و جایگاه آن می توان گام‌های موثری را جهت رشد نظام ارتباطی کشور برداشت و این حرفه و تخصص را درجایگاه و منزلت حقیقی خویش قرارداد. 

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندر کاران پر تلاش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم این روز نقطه عطفی درتوسعه و تحول روابط عمومی باشد.

دکتر مجتبی نوروزی 
معاون وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.