تاکید سازمان دامپزشکی بر اقدامات نظارتی همزمان با اجرای طرح تشدید در ایام پایانی سال؛

براساس مصوبه اخیر هیات دولت با استقرار ناظرین بهداشتی در کشورهای هدف، نظارت بهداشتی و قرنطینه ای یک مرحله بالاتر رفته

سازمان دامپزشکی کشور در اطلاعیه ای بر هوشیاری خود در زمینه سلامت دام و فرآورده های دامی تاکید کرد.
کد خبر  11003
خبر مهم

به گزارش فاخته در این اطلاعیه آمده است:

سازمان دامپزشکی کشور بر ورود کلیه محموله های دام و فرآورده‌های های خام دامی و سایرمحصولات وابسته در کمال دقت وصحت ،نظارت و کنترل دارد.

این سازمان براساس مصوبه اخیر هیات محترم دولت با استقرار ناظرین بهداشتی در کشورهای هدف ،نظارت بهداشتی و قرنطینه ای خود را یک مرحله بالاتر برده و در مبدا با حضور ناظرین مقیم در کشورهای مختلف بر محموله های دام زنده و فراورده های جانبی نظارت وکنترل مظاعف مینماید .

در خصوص بیماری تب برفکی که طبق پیش بینی ها در بعضی از استانهای شمال غربی طبق روال هرسال کانونهایی مشاهده شده که ضمن جلوگیری از ترانزیت موقت دام از مبدا آسیای میانه به مقصد حوزه خلیج فارس و کشور عراق و اعلام به حوزه CIS، کلیه اقدامات بهداشتی و قرنطینه ای دیگر را به انجام رسانده و افتخار دارد که جمعیت دام کشور را دربالاترین سطح ایمنی نگه داشته است، جا دارد از همکاری کلیه ارگانها ،نهادها وسازمانها و وزارتخانه های جهاد کشاورزی ،کشور ،اقتصاد،امور خارجه ،صمت ونیروی انتظامی مقتدر و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وسربازان گمنام امام زمان ( عج ) که ویژه ما را در انجام وظایف حاکمیتی  کمک می‌نمایند تقدیر وتشکر نماییم.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

در پایان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان المعظم و عید نوروز، اعلام شروع طرح تشدید اقدامات بهداشتی ،قرنطینه ای و شرعی  در سطح کشور را جهت نظارت بر عرضه فراورده های خام دامی می‌نماییم و از همه آحاد ملت بزرگ کشور عزیزمان برای مردمی سازی نظارتهای بهداشتی دعوت بعمل می آوریم.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.