مجموعه

مرکزی

شناسایی و معدوم سازی لاشه 12 راس دام غیر بهداشتی در خنداب

خلاصه خبر: رییس اداره دامپزشکی خنداب از شناسایی، ضبط و معدوم سازی ۱۲ راس لاشه دام سبک غیر قابل مصرف و غیر بهداشتی در جریان بازرسی های بهداشتی دامپزشکی این شهرستان خبر داد.
 |  اخبار روز

انتصاب دکتر اسماعیل عباسی به عنوان سرپرست‌ اداره دامپزشکی دلیجان

خلاصه خبر: در حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی دکتر اسماعیل عباسی به عنوان سرپرست‌ اداره دامپزشکی دلیجان منصوب و از زحمات دکتر سجاد قاسمی تقدیر شد.
 |  اخبار روز

معدوم سازی 2 هزار و 350 کیلوگرم مکمل خوراک در دلیجان

خلاصه خبر: رییس اداره دامپزشکی دلیجان از شناسایی و معدوم سازی بیش از 2000 کیلوگرم مکمل معدنی دام و طیور غیر قابل استفاده در جریان بازرسی های همکاران واحد نظارت دامپزشکی این شهرستان خبر داد.
 |  اخبار روز

دامداران ساوه همکاری مناسبی با مایه کوبان دامپزشکی ندارند

خلاصه خبر: رییس اداره دامپزشکی ساوه گفت: دامداران این شهرستان همکاری مناسبی با مایه کوبان این اداره در واکسیناسیون رایگان تب برفکی ندارند.
 |  اخبار روز

۲۲ راس دام سبک در اثر مسمومیت در محلات تلف شد

خلاصه خبر: رییس اداره دامپزشکی شهرستان محلات گفت: ۲۲ راس گوسفند و بز به علت مسمومیت با آب کشاورزی آغشته به کود کشاورزی و بی‌توجهی کشاورزان به خاطر این آب برای دام در این شهرستان تلف شد.
 |  اخبار روز

عدم اجرای نظارت های دامپزشکی به علت کمبود نیرو قابل توجیه نیست

خلاصه خبر: مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در جریان سفر به شهرستان شازند با حضور در فرمانداری این شهرستان با سرپرست فرمانداری شازند دیدار و گفتگو کرد.
 |  مرکزی
ابتکاری جالب در استان مرکزی؛

برگزاری دوره آموزشی بهداشت مواد غذایی با محوریت خانواده

خلاصه خبر: دوره‌ آموزشی بهداشتی مواد غذایی با محوریت خانواده برای کارکنان دستگاه های اجرایی استان برگزار می‌گردد
 |  اخبار روز

هفت هزار کیلوگرم داروی تاریخ گذشته دامی در استان مرکزی جمع‌آوری شد

خلاصه خبر: معاون سلامت اداره‌کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: هفت هزار کیلوگرم داروی دامی، مواد ضدعفونی‌کننده و واکسن‌های دامی تاریخ مصرف گذشته و بی‌کیفیت، از ابتدای امسال تاکنون در این استان کشف ، جمع‌آوری و معدوم‌سازی شد.
 |  اخبار روز

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.