• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-18 11:30 Time نحوه انجام مراسم مذهبی قربانی را در روز عید سعید قربان امسال به ستاد مقابله با بیماری کووید19 استان پیشنهاد خواهیم داد
 
مدیرکل دامپزشکی استان قم در جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاههای مربوطه ، شهرداری و مدیریت بحران استانداری قم عنوان کرد: مراسم قربانی در روز عید سعید قربان می بایست با همکاری همه دستگاههای مرتبط و بر اساس پروتکل های ستاد مقابله با ویروس کرونای استان صورت پذیرد

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
مدیرکل دامپزشکی استان قم در دیدار با «دکتر علیرضا زاکانی» نماینده مردم قم مطرح کرد:
Time 1399-04-14 12:31 Time درخواست بخشی از اعتبارات سلامت برای فعالیت های دامپزشکی
 
مدیرکل دامپزشکی استان قم در دیدار با نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی، در زمینه فعالیت های دامپزشکی، ارتقاء سلامت مردم و انتظارات دامپزشکی از مجلس، مطالبی را عنوان کرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-10-19 00:00 Time اطلاعیه مهم سازمان دامپزشکی کشور در خصوص رخداد بیماری تب برفکی در استان قم
 
با توجه به گزارش رخداد بیماری تب برفکی در تعدادی از واحدهای پرواربندی و روستایی استان قم ، معیارهای کنترلی لازم اعلام شد.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09