مجموعه

قزوین

کارخانه تولید سوسیس و کالباس در تاکستان پلمپ شد؛

دستور دادستان برای بکارگیری تمام وقت مسئول فنی با مدرک دکتری دامپزشکی از محل قانون ماده 19 برای راه اندازی مجدد

خلاصه خبر: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از پلمپ کارخانه تولید سوسیس و کالباس بر اساس گزارشات دریافتی از سازمان دامپزشکی و بهداشت و درمان در تاکستان خبر داد.
 |  قزوین

ثبت وقوع هاری برای یک قلاده کفتار در قزوین

خلاصه خبر: معاون سلامت اداره کل دامپزشکی قزوین از ثبت وقوع بیماری هاری برای یک قلاده کفتار در این استان خبر داد و گفت: برای پیشگیری از سرایت این بیماری کشنده تا شعاع ۱۰ کیلومتری جمعیت حیوانی، سگ‌ها واکسینه شدند.
 |  اخبار روز
در راستای شفاف سازی انعقاد قرارداد بین کارفرما و مسئولین بهداشتی در دستور کار دامپزشکی قزوین قرار گرفت:

دانش آموختگان دامپزشکی و صاحبان واحدهای پرورشی و صنایع وابسته، برای معرفی و عقد قرارداد همکاری، به اداره کل دامپزشکی مراجعه کنند

خلاصه خبر: معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: با هدف بهبود فرآیند جذب دانش آموختگان دامپزشکی در مراکز پرورش دام و طیور و صنایع وابسته به دامپزشکی و همچنین انعقاد قرارداد مسئولین فنی بهداشتی، کارگروه هایی در اداره کل و ادارات دامپزشکی شهرستان های تابعه شکل گرفت تا کارفرمایان نیازهای خود به نیروی متخصص دامپزشکی را به ادارات دامپزشکی اعلام و دانش آموختگان جویای کار هم تقاضای خود را به ادارات دامپزشکی ارائه کنند تا زمینه برای همکاری و اجرای نظام مند آیین نامه اجرایی نظارت بهداشتی ماده 19 سازمان دامپزشکی فراهم شود.
 |  قزوین

پلمب یک واحد بسته بندی مرغ در قزوین به دلیل عدم رعایت ضوابط دامپزشکی

خلاصه خبر: یک واحد بسته بندی مرغ در قزوین به دلیل عدم رعایت ضوابط دامپزشکی پلمپ شد.
 |  اخبار روز

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.