در دومین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی مطرح شد:

بررسی نحوه برخورد غیرکارشناسی شهرداری‌ها در حوزه بهداشتی کشور/ابراز گلایه‌مندی و اعتراض شدید به اعمال نظرهای متفاوت شهرداری‌ها بدون همفکری با کارشناسان مربوطه

دومین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در سال 1403 با حضور اعضای شورای مرکزی در محل سالن جلسات دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار شد.
کد خبر  11451
titr

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، جلسه مذکور با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهید ایشان و همچنین با ذکر فاتحه، صلوات و عرض تسلیت رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا آغاز گردید.

در این جلسه مباحث و مشکلات روز دامپزشکی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

قابل ذکر است یکی از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در جلسه شورای مرکزی که مورد بحث و بررسی بسیار قرار گرفت موضوع نحوه برخورد غیرکارشناسی شهرداری‌ها در حوزه بهداشتی کشور در سطح جامعه بود.

رئیس و اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز گلایه‌مندی و اعتراض شدید به اعمال نظرهای متفاوت شهرداری‌ها بدون همفکری با کارشناسان مربوطه در حوزه بهداشتی دامپزشکی کشور، به تبادل نظر و چاره‌اندیشی در این خصوص پرداختند.

تمامی اعضای شورای مرکزی اذعان داشتند که اینگونه رفتارها بدون رایزنی‌های لازم با کارشناسان بهداشتی خبره در این حوزه و محدود کردن کلینیک‌های دامپزشکی در سطح کشور، هشداری جدی برای بهداشت جامعه به حساب می‌آید.

همچنین مقرر شد همچون چند روز گذشته که از طرف سازمان نظام دامپزشکی و برخی استانها پیگیری‌های متعددی اتفاق افتاد، این روند همچنان ادامه پیدا کند تا معضل مذکور در سطح جامعه حل و فصل گردد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

در ادامه جلسه، سایر موضوعات مطرح در دستور کار جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • دامپزشک
  می گوید:
  خسته مون کردند. هر روز به هر بهانه ای اخطار می دن. تکلیف ما رو روشن کنید
 • بی نام
  می گوید:
  مهم حروجی جلسات هست. لطفا پیگیر مصوبات باشید و اجرایی کنید
 • کلینیسین
  می گوید:
  ضرورت توجه به جایگاه دامپزشکی را برای شهرداری ها عنوان کنید.
 • مسئول فنی
  می گوید:
  تکلیف مسئولین فنی چی می شه؟ نظام سبز سلامت به کجا رسید
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.