با امضای تفاهم نامه بین سازمان‌ دامپزشکی کشور و وزارت جهادکشاورزی محقق شد:

انتقال ساختمان سازمان دامپزشکی کشور به مکان جدید؛ انتقال از خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی به ساختمان «شهید آوینی»

با امضای تفاهم نامه بین سازمان‌ دامپزشکی کشور و وزارت جهادکشاورزی انتقال ساختمان سازمان دامپزشکی کشور به مکان جدید محقق شد.
کد خبر  11611
titr

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر «مجتبی نوروزی» در آستانه عید غدیر خم امروز در نشست شورای مدیران با اعلام سختی بسیاری که همکاران طی سال‌‎های گذشته از پیامدهای منفی وضعیت ساختمان متحمل شدند؛ نوید خوشی داد و آن موافقت نهایی وزارت جهاد کشاورزی با پیشنهاد و پیگیری سازمان دامپزشکی کشور با مساعدت دکتر« محمدعلی نیکبخت» وزیر جهاد کشاورزی و دکتر «هوشنگ محمدی» معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه بود.

همچنین از گذشته برای انتقال ساختمان سازمان دامپزشکی کشور به ساختمانی جدید تلاش بسیاری شده بود، اما به هر دلیلی تا به امروز محقق نگردیده بود.

لازم به ذکر است دکتر نوروزی معاون وزیر جهاد کشاورزی و دکتر «هوشنگ محمدی» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی اقدام به امضای تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر انتقال سازمان دامپزشکی کشور کردند.

پیرو امضای این تفاهم نامه، ساختمان سازمان فوق از محل کنونی واقع در خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی – تقاطع فاطمی به ساختمان «شهید آوینی» واقع در تقاطع خیابان طالقانی با خیابان ولیعصر منتقل می‌شود.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

دکتر نوروزی پیش از امضای تفاهم نامه انتقال ساختمان سازمان دامپزشکی کشور به ساختمان شهید آوینی اظهار کرد: با توجه به اهمیت ارتباطات همکاران با مهمانان داخلی و خارجی در ساختمان و ... که از مدت‌ها پیش در دستور کار بود ، در نهایت با مساعدت وزیر جهاد کشاورزی و دکتر محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه این مهم نهایی شد.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • دامپزشک
  می گوید:
  عالی. خدا روشکر از اون بیقوله دراومدن
 • همکار
  می گوید:
  اون ساختمان در شان دامپزشکان و کارکنان سازمان نبود. باید زودتر عوض می شد.
 • میزان
  می گوید:
  احسنت به رییس سازمان
 • ناشناس
  می گوید:
  لطفا فکری هم به حال وضعیت معیشت و پست های ادارات کل و شهرستان ها بکنید. سطح پست های سازمانی قابل قیاس با خیلی از ادارات نیست
 • امید
  می گوید:
  چرا ساختمان میدان فاطمی را ندادند؟ یعنی از حالا شدیم مستاجر وزارت جهاد؟
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.