دکتر برائی نژاد در سفر به استان سیستان و بلوچستان:

در حال رایزنی و تعامل با سازمان امور اداری و استخدامی کشور هستیم تا شیوه نامه ای برگرفته از روح اصلی قانون تسری ایجاد کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور گفت: در بحث معشیت همکاران در تلاش هستیم که معشیت‌شان نسبت به گذشته بهتر شود. استان های مرزی بدلیل اهمیت و نقش دامپزشکی در حفظ سرمایه دامی کشور و تهدیدات بهداشتی مرزی دارای جایگاه و اولویت ویژه اعتباری در سازمان دامپزشکی کشور می باشند .
کد خبر  11567
titr

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر سید اصغر برائی نژاد در جمع همکاران و مسئولین بخش های اداری و فنی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان گفت: وظیفه سازمان دامپزشکی کشور صرفأ واکسیناسیون نیست و در تجارت بین‌المللی، صادرات و واردات نقش مستقیم و جایگاه ویژه‌ای دارد و شما به عنوان مرزبانان زیستی کشور با تلاش بیش از توان خود در شرایط سخت و مناطق صعب العبور و تهدیدات مرزی خدمت می‌کنید و همچون لشکر بهداشتی بزرگی برای کشور تأثیر گذار هستید. ما در کنار شما هستیم تا اقتدار و ارزش خدمات بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور را زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران و در کنار هم حفظ کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور ادامه داد: در بحث معشیت همکاران در تلاش هستیم که معشیت‌شان نسبت به گذشته بهتر شود. استانهای مرزی بدلیل اهمیت و نقش دامپزشکی در حفظ سرمایه دامی کشور و تهدیدات بهداشتی مرزی دارای جایگاه و اولویت ویژه اعتباری در سازمان دامپزشکی کشور می باشند .

دکتر برائی نژاد افزود: پیگیر مسکن همکاران هستیم و در این راه، وزیر محترم جهاد کشاورزی تاکیدات ویژه ای داشته اند.

وی عنوان کرد: برای بردن ارقام تسری در حکم کارگزینی مشکلاتی داریم از جمله لزوم تغییر قانون آن، که بایستی در اسرع وقت به اصلاح آن از سوی مجلس شورای اسلامی بپردازیم و در حال رایزنی و تعامل با سازمان امور اداری و استخدامی کشور هستیم تا شیوه نامه ای برگرفته از روح اصلی قانون تسری ایجاد کنیم.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

دکتر برائی نژاد تصریح کرد: بخش های اداری سازمان دامپزشکی کشور در استان ها ضعیف دیده شده و بایستی در جهت ایجاد تشکیلات متناسب، اقدام لازم را انجام دهیم.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • همکار
  می گوید:
  خدا خیرتون بده اوضاع معیشت ما کارکنان دامپزشکی اصلا خوب نیست
 • همکار استان
  می گوید:
  لطفا در پرداخت مزایا هم نظارت داشته باشید خیلی تبغیض دیده می شه در این مورد
 • همکار اداری
  می گوید:
  فوق العاده خاص ها هم بین همکاران اداری به عدالت پرداخت نمیشه . یک عده 35 درصد می گیرن یک عده 50 درصد . شما رو به خدا این همه ما کارکنان اداری را خار نکنید
 • حامد
  می گوید:
  امیدواریم با این بحث ها دوباره تسری رو خرابش نکنید. لطفا به فکر رفتن تسری در احکام باشید.
 • سالار
  می گوید:
  چه زمانی تشری به احکام می ره؟ چه زمانی اعتبارش رو رو صد در صد می دن بالاخره. مگر ما با کادر سلامت فرق داریم؟
 • محمد
  می گوید:
  درود بر شما دکتر برایی نژاد عزیز
 • دامپزشک
  می گوید:
  حقوق های ما باعث خجالت هست. چه زمانی تسری به احکام ورود پیدا می کنه. این خواسته اصلی ماست از سازمان
 • همراه
  می گوید:
  لطفا برای درج تسری در احکام هم رایزنی کنید تا وقت باقی است
 • اورموی
  می گوید:
  ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور جناب آقای دکتر نوروزی با عرض سلام احترام به استحضار می رساند در اعزام سایر رده های دامپزشکی استان .... همکارانی که سابقه خدمت ایشان حدود ۷ یا ۸ سال می باشد که بتازگی جز نفرات اعزامی سایر رد ه ها به خارج از کشور معرفی شده اند و در حال اعزام می باشند در صورتیکه در این استان همکارانی با با سابقه بالای ۳۰ سال و امتیاز بالا در رتبه بندی اعزام وجود دارد که متاسفانه در این خصوص بلاتکلیف مانده اند و اعزام‌نشدند و اعزام نامبردگان با این سوابق کم به عنوان اولین نفر اعزامی سایر رد ه ها و خارج از لیست اولویت بندی منجر به اعتراض شدید و نارضایتی شدید همکاران زحمت کش در این استان گردیده است خواهشمند است ضمن بررسی در روند اعزام به خارج کارشناس اداره کل دامپزشکی استان.. برابر لیست ارسالی با توجه به سابقه خدمتی و امتیاز بندی همکاران تجدید گردد. جمعی از همکاران
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.