رایزنی های دیپلماتیک نوروزی در پاریس؛

ادامه مذاکرات حضوری رئیس سازمان دامپزشکی ایران با رؤسای دامپزشکی عمان، ارمنستان، برزیل، ترکیه، چین، گرجستان، آفریقای جنوبی و آذربایجان در یکصدمین اجلاس WOAH

ادامه مذاکرات حضوری رئیس سازمان دامپزشکی ایران با رؤسای دامپزشکی عمان، ارمنستان، برزیل، ترکیه، چین، گرجستان، آفریقای جنوبی و آذربایجان در یکصدمین اجلاس WOAH دارد.
کد خبر  11474
titr

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر مجتبی نوروزی» معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه یکصدمین اجلاس سالانه سازمان جهانی بهداشت حیوانات  (WOAH)  در پاریس که در شهر پاریس مقر سازمان مذکور در حال برگزاری است؛ با رؤسای دامپزشکی کشورهای ارمنستان، برزیل، ترکیه، چین (در خصوص صادرات پای مرغ)، گرجستان، عمان و آذربایجان جهت تسهیل صادرات و واردات مذاکره کرد.
 همچنین امروز طی دیدار معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران با خانم دکتر دمنیک رئیس کنونی  سازمان جهانی بهداشت دام (WOAH)اعتراض کتبی دکتر نوروزی و سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه تقدیم ایشان شد .
 دکتر نوروزی در دیدار با رئیس جدید سازمان جهانی بهداشت دام خانم امانوئل بر همکاریهای فی مابین تاکید کرد.
 لازم به ذکر است با توجه به اهمیت ارتباطات بین‌المللی و جهانی که بر پایه بهداشت دام و دامپزشکی استوار است، حضور جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس جهانی اهمیت و نقش به سزایی در تجارت کشور خواهد داشت.
 همچنین معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور با سفیر جمهوری اسلامی ایران درفرانسه دیدار کرد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.


 
این اجلاس از روز یکشنبه ۶ خرداد ماه شروع شده و تا ۱۰ خرداد ماه جاری در پاریس ادامه داشت.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.