رئیس سازمان دامپزشکی کشور در اولین روز از اجلاس روسای شورای نظام دامپزشکی استانها:

ما در مقابل تولید نیستیم

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور با حضور در اولین روز از اجلاس روسای شورای نظام دامپزشکی استانهای سراسر کشور، سازمان نظام دامپزشکی را خط مقدم تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردمی» دانست.
کد خبر  11246
خبر مهم

 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا دکتر مجتبی نوروزی، رئیس سازمان دامپزشکی کشور با یادآوری خاطره حضور پرشور همکاران دامپزشکی در پنجمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استانهای سراسر کشور گفت: مشارکت بالای همکاران در انتخابات صنفی نظام یکی از محسنات سازمان نظام دامپزشکی است.

 دکتر نوروزی با تاکید بر اینکه دامپزشکی ظرفیت بالقوه بسیار خوبی برای تحقق شعار سال به شمار می رود، افزود: باید حوزه سرمایه گذاری را تقویت کرد. هر چه سرمایه گذاری در این زمینه بیشتر شود، میزان و توان تولید بیشتر می شود.

 رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استفاده درست و بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در تمامی مناطق مختلف کشور اشاره کرد و گفت: ما در منطقه ای قرار گرفته ایم که از شمال و جنوب دسترسی به اب داریم و غرب و شرق هر کدام ویژگی ها و پتانسیل های خود را دارد. با وجود مردمانی نخبه در کشور و این همه پتانسیل، لازم است زیرساخت ها و تغذیه را درست کنیم. همچنین لازم است علوم جدید را به این صنعت اضافه کنیم تا بتوانیم به بهترین نحو عمل کنیم.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

 دکتر نوروزی با تاکید بر این مهم که ما در مقابل تولید نیستیم افزود: ما در مسیر تولید پایدار قرار داریم. وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: دامپزشکی در بخش های دانش بنیان، خیلی می تواند خوش بدرخشد. افتخار ما این است روزی برسد که علاوه بر تولید بتوانیم فضای خوب و سرمایه گذاری خوبی در صادرات داشته باشیم. بنده نیز قول می دهم در خصوص گرفتن تسهیلات پیگیری های لازم را انجام دهم. دکتر نوروزی در پایان یادآور شد: سازمان دامپزشکی کشور با تمام توان در خدمت دوستان خواهد بود و در همه حال حمایت کامل خواهد کرد.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • امید
  می گوید:
  بله با اقدامات اخیر ثابت کردید
 • مسئول فنی
  می گوید:
  لطفا برای برقراری ماده 19 و سرکشی کارفرماها از این ماده قانونی فکری بکنید
 • دامپزشک
  می گوید:
  برای اینکه مقابل تولید نباشید باید بخشنامه های قدیمی و زاید را حذف یا اصلاح کنید مثل دستورالعمل های حریم های بهداشتی
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.