«نوروزی» در اولین سفر نوروزی خود در سال نو:

ملاک سنجش عملکردها در سازمان دامپزشکی کشور "حمایت از تولید" است

دکتر نوروزی، رئیس سازمان دامپزشکی کشور در اولین سفر خود در نوروز سال نو در ایلام گفت: علاوه بر تعهد به بهداشت و سلامت مردم، ملاک سنجش عملکردها در سازمان دامپزشکی کشور "حمایت از تولید" است.
کد خبر  11099
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام دکتر مجتبی نوروزی معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور که برای بازدید از وضعیت دامپزشکی استان ایلام به این استان سفر کرده بود روز شنبه ۱۱فرودین ماه ۱۴۰۳ در جمع همکاران ستادی اداره کل با اشاره به ایام شهادت امام علی (ع) گفت: اهتمام به ظرفیت و شخصیتی مانند امام علی علیه السلام که بنیادی اساسی در فرهنگ ملی و مذهبی ماست می‌تواند در اعتلای جامعه اسلامی در کشورمان نقش اساسی ایفا نماید.
 
دکتر نوروزی گفت:  با نگاهی به تاریخ متوجه می‌شویم که هرگاه جامعه بشری از تفکر علوی و مسلک اهل البیت علیهم السلام فاصله گرفته است، مسیر زندگی انسان نیز عوض شده و از تکامل انسانی و سعادت اجتماعی دور شده است.
 
دکتر نوروزی با توجه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۳از سوی رهبری معظم انقلاب به نام "جهش تولید با مشارکت مردم" گفت: امسال، سال جهش تولید با محوریت مشارکت مردمی است. ما و البته هرجامعه‌ای با تولید زنده‌ایم و بر همین مبنا عملکرد سازمان دامپزشکی و مدیران آن با تولید و میزان حمایت آنها از تولید سنجیده می‌شود.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید. 
دکتر نوروزی در پایان با اشاره به برخی مسائل مطرح در خصوص حرائم و فاصله قانونی واحدهای دامپروری از همدیگر، از تشکیل کارگروهی برای بررسی موضوع در سال جاری در سازمان دامپزشکی کشور خبر داد.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.