گسترش همکاری های دو جانبه میان ایران و روسیه

در نشستی که با حضور دکتر مجتبی نوروزی رییس سازمان دامپزشکی کشور و رییس سرویس فدرال دامپزشکی و قرنطینه نباتی فدراسیون روسیه دکتر سرگئی دانکورت در مسکو برگزار گردید، رییس سازمان دامپزشکی ایران خواستار گسترش همکاری های دو جانبه و رفع محدودیت های صادراتی در خصوص لبنیات و محصولات شیلاتی به کشور روسیه شد.
کد خبر  10765
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در نشستی که با حضور دکتر مجتبی نوروزی معاون وزیر و  رییس سازمان دامپزشکی  ایران و رییس سرویس فدرال دامپزشکی و قرنطینه نباتی فدراسیون روسیه(روسلخوزنادزور)دکتر سرگئی دانکورت در مسکو برگزار گردید رییس سازمان دامپزشکی ایران خواستار  گسترش همکاری های دو جانبه و رفع محدودیت های صادراتی در خصوص لبنیات و محصولات شیلاتی به کشور روسیه شدند. 
 
در این جلسه یادداشت تفاهم همکاری در زمینه قرنطینه دامپزشکی، حفظ نباتات و گسترش همکاری های دو کشور در زمینه واردات و صادرات توسط دکتر نوروزی و دکتر دانکورت امضا شد.
 
لازم به ذکر است در راستای این سفر جلسات فنی و کارشناسی با حضور دکتر اختیارزاده معاون بهداشتی و پیشگیری و دکتر ساونکوف رییس بخش دامپزشکی و معاون رییس سرویس فدرال دامپزشکی و قرنطینه نباتی فدراسیون روسیه در راستای حل مشکلات صادرات لبنیات و آبزیان ایران به فدراسیون روسیه برگزار شد و مقرر گردید در جهت رفع مشکلات جلسات فنی مداوم به صورت انلاین در هفته های آتی بین دو کشور برگزار گردد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید. 

لازم به ذکر است دکتر پیمان پاک قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور تجارت وبازرگانی و دکتر جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه در  این جلسه حضور داشتند

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.