تقدیر رئیس جمهور از فرزند یک همکار سازمان دامپزشکی بابت اخذ مدال طلای المپیاد جهانی در رشته شیمی

رئیس جمهور از فرزند یکی از همکاران سازمان دامپزشکی کشور، جهت کسب مدال طلای پنجاه و پنجمین المپیاد جهانی در رشته شیمی تقدیر کرد.
کد خبر  10742
خبر مهم

به گزارش  فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران از محمد حلاجی (فرزندآقای دکتر حبیب حلاجی ) که موفق به کسب مدال طلای المپیاد جهانی در رشته شیمی شده است، تقدیر کرد.

وی با صدور تقدیرنامه ای با استناد به اینکه پیشگامی در عرصه علم و دانش و حرکت در مسیر شکوفایی و اقتدار ایران اسلامی در گرو جهاد فکری و علمی نخبگان این سرزمین است افزوده: "مجاهدت علمی آن‌گاه که با تعهد دینی و انقلابی و شور و نشاط جوانی توام گردد، جوهره ای ارزشمند می‌آفریند که ثمره آن بن‌بست شکنی و روحیه توقف ناپذیری است.

اتکال به نفس جوانان ایرانی و درخشش آنان در عرصه‌های مختلف علمی نشان از خلق این جوهره گرانبهاست."

رئیس جمهوری اسلامی ایران در متن پیام تقدیر خود ضمن قدردانی و تبریک این افتخارآفرینی به محمد حلاجی در کسب مدال طلای المپیاد جهانی در رشته شیمی، دوام توفیقات او در ایفای نقش موثر برای تحقق ایران قوی و خدمت به میهن اسلامی مان را از خداوند متعال مسئلت نموده است.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.