در گفتگوی معاون وزیر جهادکشاورزی ایران با معاون وزیر کشاورزی کشور قزاقستان عنوان شد؛

رفع موانع بهداشتی واردات گوشت قرمز از کشور قزاقستان و صادرات فراورده‌های لبنی ایران

ایران و قزاقستان جهت رفع موانع بهداشتی واردات گوشت قرمز از کشور قزاقستان و صادرات فراورده‌های لبنی ایران پروتکل های بهداشتی واردات و صادرات امضا خواهند کرد.
کد خبر  10686
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر مجتبی نوروزی معاون وزیر و رئیس این سازمان در نشست وبیناری با آقای امانگلی بردالی معاون وزیر کشاورزی کشور قزاقستان با یادآوری بر امضای تفاهم نامه فی مابین دو کشور، در زمینه همکاری های دامپزشکی،  اهمیت صادرات و واردات فراورده های لبنی را در قالب این تفاهم نامه و لزوم اجرای مفاد آن تاکید کرد.‌
 
در همین راستا همتای قزاقزستانی نیز با ابراز علاقه به محصولات لبنی تولیدی ایران و لزوم تسهیل و تسریع در صادرات آن به قزاقستان پیشنهاد کرد تا با تبادل اطلاعات بین کارشناسان دو کشور، زمینه صادرات محصولات لبنی و واردات گوشت تسهیل گردد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید. 
دکتر مجتبی نورورزی رئیس سازمان دامپرشکی کشورمان نیز با توجه به تمایل طرفین و اهمیت این همکاری بین دو کشور خواستار همکاری‌های هرچه بیشتر در حوزه دامپزشکی با رویکرد حذف موانع رونق مبادلات تجاری ایران و قزاقستان به ویژه در حوزه فراورده‌های لبنی گردید.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.