سخنگوی دولت:

برای حمایت از سازمان دامپزشکی ۲۰۰۰ میلیارد تومان تخصیص داده شد

سخنگوی دولت، گفت: بنا به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه و ستاد مدیریت بحران، مبلغ 2 هزار میلیارد تومان برای حمایت از سازمان دامپزشکی در مقابله با شیوع بیماری‌های واگیر پرندگان به تصویب دولت رسید.
کد خبر  10475
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری برنا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: بنا به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه و ستاد مدیریت بحران، مبلغ 2 هزار میلیارد تومان برای حمایت از سازمان دامپزشکی در مقابله با شیوع بیماری‌های واگیر پرندگان به تصویب دولت رسید.

وی در ادامه اظهار داشت: در راستای حمایت از تولید داخل در حوزه خودروسازی و افزایش داخلی‌سازی خودروها، با موافقت دولت با پیشنهاد وزارت صمت تعرفه قطعات منفصله ساماندهی شد تا امکان حمایت از خودروهای داخلی فراهم شود.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید. 

بهادری جهرمی بیان کرد: این مسأله به‌گونه‌ای اصلاح شد که هرچه واردات به سمت خودروهای کامل می‌رود تعرفه بالاتر و هرچه ارائه قطعات و ارائه خودروی تولید داخل باشد، تعرفه‌ها کاهش می‌یابد. هم‌چنین هرچه به سمت واردات خودروهای برقی و هیبریدی و ارزان‌تر حرکت شود، تعرفه‌ها کاهش می‌یابد.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.