گروه های جهادی از گمنامی خارج شوند؛

تقدیر ویژه رئیس سازمان دامپزشکی کشور جهت برگزاری رزمایش های جهاد دامپزشکی

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در جلسه شورای مدیران بر اهمیت ویژه فعالیت‌های ارزشمند رزمایش های جهادی و اطلاع رسانی به موقع با رویکرد تازه تاکید کرد.
کد خبر  10270
خبر ویژه

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر "مجتبی نوروزی" معاون وزیر و رئیس این سازمان در جریان اظهاراتش در نشست شورای مدیران بر انجام رزمایش های جهادی تاکید کرد و خواستار توجه ویژه به جهاد تبیین بر این مهم شد.
 
وی  ضمن تشکر از پیگیری برگزاری اردوهای جهادی طی مدت اخیر خواستار خارج شدن فعالیت‌های اردوهای جهادی از گمنامی و تببین آن از طریق پخش تلویزیونی این خدمات شد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.  
وی با تاکید مجدد بر نقش حائز اهمیت فعالیت‌های جهادی در توسعه کمی و کیفی خدمات رسانی رایگان به روستائیان و عشایر و تاثیر این مهم در امنیت غذایی، سلامت عمومی، خواستار اتخاذ تمهیدات اساسی جهت فراگیری ارزش‌های برگزاری اردوهای جهادی در اذهان تمام آحاد جامعه گردید.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.