دکتر نوروزی در اولین حضور خود در جمع همکاران سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

تلاش همه جانبه در جهت اعتلای حرفه دامپزشکی و امنیت شغلی دامپزشکان

«دکتر مجتبی نوروزی» معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در ابتدای نشست با همکاران اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، یادی از غزه و مظلومیت مردم غزه و مسلمان‌کشی که یهودیت به راه انداخته شروع کرد و گفت: در هر مجلس و محفلی تکلیف شرعی همه ماست و باید در مورد تبیین این مظلومیت اقدام کرد.
کد خبر  10213
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی ، «دکتر مجتبی نوروزی» معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در ابتدای نشست با همکاران اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، یادی از غزه و مظلومیت مردم غزه و مسلمان‌کشی که یهودیت به راه انداخته شروع کرد و گفت: در هر مجلس و محفلی تکلیف شرعی همه ماست و باید در مورد تبیین این مظلومیت اقدام کرد.

وی با ابراز حمایت کامل از دامپزشکی در بخش دولتی و خصوصی و همچنین تلاش همه جانبه در جهت اعتلای حرفه دامپزشکی و امنیت شغلی دامپزشکان تاکید جدی کرد و برنامه‌های ‍‌محوری تحول سازمان دامپزشکی کشور را سه محور برای توسعه و ارتقاء کشور بیان نمود.

دکتر مجتبی نوروزی این سه محور را اصلاح و بازمهندسی ساختارها، اصلاح و بازمهندسی فرآیندها و اصلاح و بازمهندسی ماموریت‌ها در تبدیل کشور به جایگاه اول منطقه در آسیا عنوان کرد.

وی ضمن تشکر از زحمات همکاران دامپزشکی استان به عنوان خط مقدم دروازه سلامت کشور اذعان داشت: شما خط مقدم بهداشت و سلامت مردم هستید و اگر در تامین فرآورده‌های خام دامی مصرفی مردم، بهداشت و سلامت را حفظ کنیم آنگاه: بیماری های عفونی و تخت‌های بیمارستانی کم خواهد شد.

دکتر نوروزی به حجم بالای قابلیت سرمایه‌گذاری در صنعت آبزی پروری در سطح کشور اشاره نمود و در این خصوص به اهمیت سواحل مکران تاکید کرد.

دکتر نوروزی در ادامه اذعان داشت: سواحل جنوبی به دلیل اینکه شرایط آبزی‌پروری بهتری دارد اگر بخوبی به آن توجه شود شاهد توسعه در اقتصاد کشور خواهیم بود چرا که اقتصاد دریا پایه می‎‌تواند به اندازه دو برابر اقتصاد نفت درآمد داشته باشد.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.  

وی با تاکید بر درجه اهمیت استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: باید به استان سیستان و بلوچستان توجه ویژه شود چرا که می‌تواند بخش عمده اقتصاد کشور ایران را در حوزه آبی و هم در داخل کشور از آبزی‌پروری گرفته تا گوشت، شیر و .... را تامین کند.

وی با اشاره به ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص سیاست‌های اقتصاد دریا پایه و تاکید بر اهمیت سواحل مکران گفت: همچنین باید مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی به این دریا توجه ویژه کنند.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.