معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در دیدار با برخی تشکل‌های مرتبط:

تصمیم گیری در سازمان دامپزشکی کشور با مشورت تشکل‌ها خواهد بود

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در دیدار با برخی تشکل‌های مرتبط با دامپزشکی از تصمیم‌گیری با حضور نمایندگان این تشکل ها خبر داد.
کد خبر  10129
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر "مجتبی نوروزی" معاون وزیر و رئیس این سازمان در دیدار با برخی تشکل‌های مرتبط با دامپزشکی، پس از اینکه دغدغه ها و مطالبات آنها را شنید، با نگاه تسهیل‌گری در مقابل موانع پیش روی آنها اعلام کرد: اگر بنا باشد، تصمیمی برای هر تشکل دیده شود، قطعا با حضور نماینده آنها و ملاحظه نقطه نظرات کارشناسی خواهد بود.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.  
در این دیدار، نمایندگان کانون کشوری انجمن‌های صنفی داروخانه داران ، سندیکای صنایع کنسرو ایران، فروشگاه‌های زنجیره ای هایپرمی (Hyper Me) ، انجمن صنفی کشتارگاههای طیور ایران و انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند، مطالبات و دغدغه‌ها و چالش‌های حوزه کاری خود را بیان کردند و برای هرگونه همراهی با سیاست‌های بهداشتی و مورد تاکید سازمان دامپزشکی کشور، قول مساعد دادند.

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.