بیانیه سازمان دامپزشکی کشور در واکنش به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه

سازمان دامپزشکی کشور در واکنش به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه بیانیه صادر کرد.
کد خبر  10005
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متن این بیانیه به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم
أذن للّذین یقٰتلون بأنّهمۡ ظلمواْۚ وإنّ ٱللّه علىٰ نصۡرهمۡ لقدیرٌ (سوره حج آیه ۳۹)


به کسانى که جنگ بر آنها تحمیل مى‌گردد، اجازه جهاد داده شده است؛ زیرا آنها مورد ستم واقع شده‌اند و بى‌تردید خدا بر یارى آنها کاملاً تواناست.
رژیم صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت مسلمان فلسطین، با ارتکاب این جنایت ددمنشانه و هولناک، یک بار دیگر خوی درندگی و سبعیت خود را به همه جهانیان نشان داد و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌الملل در زمان جنگ ندارد.
جنایت هولناک حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در غزه را که منجر به شهادت و مجروح شدن صد‌ها نفر از مجروحان بی‌دفاع و بی‌پناه شد، با قوی‌ترین عبارات محکوم است.
بی شک خون شهدای مظلوم این حادثه، عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را در ایستادگی برای آزادی سرزمین‌شان از لوث وجود اشغالگران جزم‌تر خواهد کرد.
انتظار می‌رود که جامعه جهانی بویژه سازمان ملل متحد و شورای امنیت این سازمان به مسؤولیت بین‌المللی خود در بررسی سریع ابعاد این جنایت جنگی و پیگرد قانونی جنایتکاران صهیونیست عمل کند.
تمامی همکاران سازمان دامپزشکی کشور برای شهدای مظلوم این جنایت، رضوان الهی و برای بازماندگانشان آرزوی صبر و پیروزی دارند.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.