اعضای کمیته پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی منصوب شدند

اثری از سازمان دامپزشکی نیست!

معاون وزیر و رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی، با صدور احکام جداگانه‌ای اعضای این کمیته را منصوب کرد.
کد خبر  11435
special

به گزارش فاخته به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی قائم‌مقام وزیر و رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی با صدور ابلاغ‌‌های جداگانه، صفدر نیازی شهرکی معاون آب و خاک، هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع، علیرضا مهاجر معاون امور زراعت، سیدسعید راد مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، ابراهیم حسن‌نژاد معاون امور تولیدات دامی، سیدمجتبی خیام‌نکویی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، عباسعلی نوبخت معاون وزیر و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سیدحسین حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران، مهدی برومندی معاون امور باغبانی و حسن قاسمی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه را به عنوان «عضو کمیته پدافند غیرعامل وزارت جهاد کشاورزی» منصوب کرد.

این احکام به استناد بند (ج) ماده (7) اساسنامه سازمان پدافند غیرعامل کشور و با عنایت به ضرورت تشکیل کمیته پدافند غیرعامل به عنوان نهاد اصلی سیاستگذاری و تصمیم‌گیری در سطح وزارت متبوع و اهمیت نقش آن در پیشبرد اهداف عالیه صادر شده است.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

مشارکت فعال در اجرای سیاست‌های کلی نظام در بخش پدافند غیرعامل کشور و سند راهبردی امنیت زیستی مرتبط از اهم انتظارات است.

فاخته- نگاهی به اسامی در نظر گرفته شده برای این کمیته حاکی از آن است که نامی از سازمان دامپزشکی به عنوان یکی از ارکان مهم پدافند زیستی و امنیت غذایی که نقش مهمی در دفع مخاطرات بیولوژیک دارد؛ به چشم نمی خورد!

خبرهای مرتبط
برچسب ها
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.