مصوبه نمایندگان برای برقراری فوق العاده خاص گروه‌های شغلی؛

فوق العاده خاص به همه گروه‌های شغلی که تاکنون فوق العاده خاص دریافت نکردند، پرداخت شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ جزئیات مصوبات جلسه امروز کمیسیون متبوعش را تشریح کرد.
کد خبر  10666
خبر مهم

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1403 در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز دوشنبه 2 بهمن ماه کمیسیون متبوعش ،گفت: کمیسیون تلفیق در جلسه عصر امروز مواد ارجاعی از صحن علنی را مورد بررسی قرار داد.

وی گفت: همچنین کمیسیون به سازمان امور مالیاتی اجازه داد به پرونده های مالیاتی اشخاص حقوقی که در سنوات گذشته رسیدگی نشده بود ومسئله ایجاد کرده بود، رسیدگی کند تا وضعیت مالیات آنها تعیین تکلیف شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1403 با بیان اینکه کمیسیون در ادامه به موضوع افزایش حقوق گروه‌های شغلی در بودجه سال آینده پرداخت، بیان کرد: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق و براساس توافق با رئیس سازمان برنامه و بودجه، مقرر شد فوق العاده خاص به همه گروه‌های شغلی که تاکنون فوق العاده خاص دریافت نکردند، پرداخت شود.

خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دیدگاه خود را در خصوص این گزارش، از قسمت نظرات، به اشتراک بگذارید.

زارع بیان کرد: به موجب این مصوبه، عدالت در افزایش حقوق همه گروه های شغلی در بودجه، مدنظر قرار خواهد گرفت و بر این اساس معلمان، کارمندان وزارت ورزش و جوانان، همچنین کارمندان وزارت رفاه و سایر گروه های شغلی که تاکنون فوق العاده خاص دریافت نکرده اند، مشمول این مصوبه خواهند بود.

 

خبرهای مرتبط
برچسب ها
آنچه شما گفته اید
 • تسری بگیر
  می گوید:
  بالاخره تکلیف تسری چی می شه؟ می ره توی حکم؟
 • همکار
  می گوید:
  کاش تسری دامپزشکی رو هم پیگیری می کردند بره داخل حکم
 • همکار اداری
  می گوید:
  جالبه و درناک..... فوق العاده خاص، برای بعضی اداری ها 50 درصد شده و برای بعضی 35 درصد. چرا این تبعیض رو ایجاد کردید؟ حتی بین پرسنل اداری هم فرق گذاشتید. این از عدالت به دور هست.
نظرات
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

این پایگاه خبری بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فعالیت است. این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه برداشت از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته محفوظ است.