• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-01 09:20 Time بیش‌از یکهزار پرنده در زرآباد کنارک تلف شدند
 
رییس اداره حفاظت محیط زیست کنارک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: بیش‌از یکهزار پرنده یاکریم وقمری در بخش زرآباد این شهرستان به علت نامعلومی تلف شدند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان:
Time 1399-06-13 08:09 Time خدمات بهداشتی و درمانی دامپزشکی ازجمله واکسیناسیون علیه بیماری های استراتژیک افزایش محسوسی یافته است
 
دکتر مالکی نماینده مردم شهرستان زاهدان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و برخی از مسئولین استانی به همراه مدیرکل دامپزشکی استان با هدف همفکری و هم اندیشی برای حل مسائل و مشکلات استان در زمینه دامپزشکی در جمع دامداران و روستائیان شهرستان زاهدان حاضر شده و به بحث و گفت و گو پیرامون نظرات، پیشنهادات و مشکلات مطرح شده پرداختند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-15 10:30 Time انتصاب دکتر حامد گنجعلی به سمت سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیر کل دامپزشکی استان، طی ابلاغی دکتر حامد گنجعلی را به سمت سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان منصوب کرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-12 12:23 Time گواهی سلامت ۱۴۰۰ تن انواع ماهیان غیرماکول در بندرچابهار صادر شد
 
رییس اداره دامپزشکی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: گواهی سلامت یکهزار و ۴۰۰ تن انواع ماهیان غیرماکول در بندر چابهار توسط دامپزشکی صادر و سپس به بندر بانکوک تایلند صادر شده است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-08 09:38 Time دکتر فاطمه داودی به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنارک منصوب شد
 
طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر فاطمه داودی بعنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنارک منصوب شد.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری