1
2
3

گشایش شعب ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-26 19:28 Time گشایش شعب ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران
 
دو شعبه ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران با حضور معاون قضایی شورای حل اختلاف استان تهران و رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور امروز (دوشنبه) ۲۶ مهرماه سال جاری افتتاح شد.
گشایش شعب ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران
 
دو شعبه ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران با حضور معاون قضایی شورای حل اختلاف استان تهران و رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور امروز (دوشنبه) ۲۶ مهرماه سال جاری افتتاح شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-26 19:28

به گزارش فاخته به نقل از دو شعبه ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران با حضور معاون قضایی شورای حل اختلاف استان تهران و  رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور امروز (دوشنبه) ۲۶ مهرماه سال جاری افتتاح شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای حل اختلاف استان تهران، مراسم افتتاح شعب ویژه نظام دامپزشکی شورای حل اختلاف استان تهران با حضور قربانیان معاون قضایی رئیس شورای حل اختلاف استان تهران در امور اجرایی، عمومی و اجرای احکام و  صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران،  خردمند سرپرست مجتمع شهدای مدافع سلامت شورای حل اختلاف تهران و دیگر مقامات و مسئولین قضایی عصر روز دوشنبه مورخ ۲۶ مهر ماه سال جاری  در محل ساختمان سازمان نظام دامپزشکی برگزار شد.

در ابتدای مراسم صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران ضمن عرض خیر مقدم طی سخنان کوتاهی با بیان آنکه این سازمان در حال حاضر قریب 42 هزار نفر عضو دارد و تلاش و سعی وافر آن سلامت دام و در نتیجه سلامت انسان است گفت وظیفه سازمان در درجه اول صیانت از حقوق اعضاء و همزمان دفاع از حقوق خدمت گیرندگان از مجموعه می باشد.

وی افزود : با توجه به اینکه حوزه کارکرد تخصصی این مجموعه طی 24 سال گذشته بسیار گسترده شده و با توجه به تحولات جامعه و افزایش پرونده های تشکیل شده در هیأت های انتظامی موجب گردید تا ما تلاش کنیم با استفاده از ظرفیت شورای حل اختلاف با حصول سازش از ارجاع پرونده به مراکز انتظامی و قضایی جلوگیری کنیم.  با این اقدام هم حقوق مردم حفظ می گردد و هم عملکرد اعضاء سازمان نظام دامپزشکی به صورت سازمان یافته و منضبط ذیل مجموعه مجتمع شهدای مدافع سلامت نتایج مبارکی برای همکاران و مردم عزیز کشورمان به همراه خواهد داشت.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که نظیر این شعب در دیگر استان ها هم تأسیس گردد.

در ادامه مراسم  قربانیان معاون قضایی شورای حل اختلاف استان تهران ضمن عرض تبریک هفته وحدت و ایام ولادت با سعادت ختم المرسلین حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) طی سخنانی با بیان رویکرد اصلی دستگاه قضایی مبنی بر اشاعه فرهنگ صلح و سازش که برکات زیادی به همراه دارد یادآور شدند یکی از برکات آن کاهش ورودی پرونده به دستگاه قضایی است و افزود: به جهت آنکه در رسیدگی به پرونده ها با سازش طرفین دعوی و با رضایت ایشان پرونده مختومه می شود موجب تلطیف فضای جامعه گردیده است.

وی در بخش دیگری از سخنانشان با ذکر مزیت های شورای حل اختلاف در مجموعه های مختلف از جمله مجتمع ویژه شهدای مدافع سلامت (ویژه بهداشت و درمان) و دیگر شعب تخصصی که با نگرش تخصصی و حرفه ای هم از حقوق اعضاء سازمان و هم از حقوق مردم و مراجعین دفاع می کنند گفتند به این ترتیب 60% پرونده ها در شعب تخصصی در حال حاضر با سازش مختومه می گردد.

وی در پایان برای همکاران این شعب آرزوی توفیق کردو احکام اعضاء شعب ویژه دامپزشکی شورای حل اختلاف تهران را اعطاء کرد .

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

نشانی شعب ویژه دامپزشکی عبارت است از بلوار کشاورز – خیابان فلسطین – پایین تر از خیابان بزرگمهر – کوچه شمشاد – ساختمان سازمان نظام دامپزشکی.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری