• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3

همکاری‌شهرداری با سازمان نظام دامپزشکی برای مدیریت حیوانات شهری

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-11 11:02 Time همکاری‌شهرداری با سازمان نظام دامپزشکی برای مدیریت حیوانات شهری
 
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از انعقاد تفاهم نامه با سازمان نظام دامپزشکی استان تهران خبر داد و گفت: این‌همکاری در راستای بهره‌مندی از امکانات درمانی بیشتر و عقیم سازی حیوانات خواهد بود.

ادامه مطلب

کرونا و دغدغه های صنف دامپزشکی

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-27 17:28 Time کرونا و دغدغه های صنف دامپزشکی
 
محدودیت هایی که کرونا سبب ساز ان شد هم برای حیوانت خانگی و هم برای دام و طیور آسیب های زیادی را به دنبال داشت که به نوعی متوجه صنف دامپزشکان بود.

ادامه مطلب

سفر رییس سازمان نظام دامپزشکی به استان سیستان و بلوچستان

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-31 12:23 Time بازدید رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور از اداره کل دامپزشکی استان
 
همزمان با سفر وزیر جهاد کشاورزی به سیستان و بلوچستان، رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی از اداره کل دامپزشکی استان بازدید نمود.

ادامه مطلب

راهنمای مراقبت، پیشگیری و کنترل انتقال و انتشار کروناویروس جدید 2019 از طریق حیوانات خانگی (سگ و گربه) و حیات وحش

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-22 21:07 Time راهنمای مراقبت، پیشگیری و کنترل انتقال و انتشار کروناویروس جدید 2019 از طریق حیوانات خانگی (سگ و گربه) و حیات وحش
 
راهنمای مراقبت، پیشگیری و کنترل انتقال و انتشار کروناویروس جدید 2019 ا ز طریق حیوانات خانگی (سگ و گربه) و حیات وحش منتشر شد.

ادامه مطلب

با حکم وزیر جهادکشاورزی؛ «دکتر آرش فرهودی» به عنوان نماینده دوم وزارت جهاد کشاورزی در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی معرفی شد

Delivery
Delivery
Delivery
با حکم وزیر جهادکشاورزی؛
Time 1399-04-02 10:00 Time «دکتر آرش فرهودی» به عنوان نماینده دوم وزارت جهاد کشاورزی در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی معرفی شد
 
وزیر جهاد کشاورزی، طی حکمی «دکتر آرش فرهودی» را به عنوان نماینده دوم این وزارتخانه در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی تعیین کرد.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09