• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
با موافقت نمایندگان مقرر شد؛
Time 1398-11-07 00:00 Time معافیت گوشت، فرآورده های گوشتی و تخم مرغ نطفه دار از مالیات
 
نمایندگان مجلس کالایی همچون گوشت و فرآورده های گوشتی، تخم مرغ نطفه دار را از لیست پرداخت مالیات معاف کردند.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه 7 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ریزجزء 4 جزء 5 بند الف ماده 9 این لایحه با 144 رأی موافق، 25 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 202 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند که براساس این مصوبه انواع گوشت و فرآورده های گوشتی از پرداخت مالیات و عوارض معاف شدند.

همچنین نمایندگان در ادامه با ریزجزء 8 جزء 5 بند الف ماده 9 این لایحه با 161 رأی موافق، 9 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 204 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

در این نشست همچنین جزء 9 بند الف ماده 9 لایحه مالیات بر ارزش افزوده مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان آن را با 149 رأی موافق، 12 رأی مخالف و یک رأی ممتنع از مجموع 195 نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند.

براساس ماده 9 این لایحه؛ عرضه کالاها و ارائه خدمات زیر از پرداخت مالیات و عوارض معاف می‌باشد:

- انواع گوشت و فرآورده های گوشتی مطابق با فهرستی که هر سال وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا پایان دی ماه برای اجرا در سال بعد به سازمان امور مالیاتی ارسال می کند.

- تخم مرغ نطفه دار و تبدیل آن به جوجه یک روزه

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری