• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:
Time 1399-02-22 10:19 Time انحصار نهاده های دامی باید شکسته شود
 
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید انحصار نهاده های دامی را از دست عده ای خاص خارج کند.

به گزارش فاخته، امیر خجسته در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از وجود انحصار در تامین خوراک نهاده های دامی گفت: متاسفانه این موضوع باعث شده تا محموله های خوراک دامی در دست یک فرد و مجموعه خاصی باشد و هر وقت اراده کند آن ها را در بین دریا نگه داشته و قیمت ها را افزایش دهد از این رو شکستن انحصار در این بخش در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: وزارت جهاد کشاورزی باید انحصار از دست عده ای خاص خارج کند چون چهره این شخص برای همه شناخته شده و موجب التهاب بازار شده است.

رئیس فراکسیون مبازره با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این گونه افراد از قبل پرورش داده شده اند و با حمایت های رانتی و باند بازی تبدیل به قدرت شده اند بر این اساس وزارتخانه های مربوطه باید ورود پیدا کنند تا انحصار شکسته شود.

وی خاطرنشان کرد:کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در این زمینه باید ورود کنند تا دست های حامیان پشت پرده آن ها قطع شود ./

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 
9 - شوال - 1441
 
2020 - May - 31