• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-24 08:07 Time لزوم بررسی مشکلات منطقه رودبار در بخش کوهنانی / ایجاد نمایندگی دامپزشکی و نمایندگی راهداری در بخش کوهنانی
 
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس بابیان اینکه بررسی مشکلات منطقه رودبار در بخش کوهنانی الزامی است،گفت: ایجاد نمایندگی دامپزشکی و نمایندگی راهداری در بخش کوهنانی در دستور کار قراربگیرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-21 12:29 Time بازدید عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از یک مزرعه شترمرغ مولد در شهرستان شهرضا
 
معاون سلامت دامپزشکی استان اصفهان ضمن بیان تاثیر ساماندهی مزارع شترمرغ در جهت پیشگیری و کنترل بیماری های طیور به ویژه آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، رعایت حداکثری ضوابط امنیت زیستی و قرنطینه ای از سوی مزرعه داران را خواستار شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:
Time 1399-10-13 13:24 Time اگر دنبال نظارت کیفی هستیم باید قدرت ناظر شرعی را افزایش دهیم
 
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمع مسئولین شورای مناطق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی استان ها در مشهد اظهار کرد: گاهی به بهانه کمبود منابع آنچنان شرایط را سخت میگیرند که با سپردن وظایف حاکمیتی را به بخش خصوصی مشکلات عدیده ای را در انجام امور ایجاد می کند بعنوان نمونه عدم تصویب اعتبار از منابع دولتی برای امر نظارت شرعی سبب می شود که

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-11 16:26 Time حمایت قاطع نمایندگان مجلس از «برنامۀ ملی ارتقاء امنیت و سلامت گوشت مرغ» / بزودی قانون جامع این برنامه در مجلس تصویب می‌شود
 
جمعی از نمایندگان مجلس، در نشستی با مسئولان «برنامۀ ملی ارتقاء امنیت و سلامت گوشت مرغ»، حمایت قاطع خود از برنامه ارتقاء مرغ ایرانی را اعلام کردند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-25 15:34 Time "ممنوعیت صید ترال فانوس‌ماهیان" از ابتدای آذر اجرا شده است/ تصمیم جدید مجلس برای حمایت از آیش دریا
 
"طبق بررسی‌هایی که داشته‌ایم، هیچگونه ترال فانوس‌ماهیان در سطح دریا از ابتدای آذر امسال انجام نشده است و با مصوبه کارگروه ساماندهی صید ترال مبنی بر توقف این نوع صید، صید فانوس‌ماهیان ممنوع و این مصوبه با همکاری سازمان شیلات کشور اجرایی شده است.

ادامه مطلب

04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
 
6 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 19