• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-28 Time ترخیص نهاده های دامی با اختلال مواجه شد+ سند
 
معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور به وزارت صنعت اعلام کرد که با توجه به تغییرات ایجاد شده در خصوص قرار دادن نهاده های دامی تحت کلید شرکت های پشتیبانی امور دام هنوز زیرساخت سیستمی برای صدور مجوز از سوی این شرکت ایجاد نشده است. ...

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم  معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور به وزارت صنعت اعلام کرد که با توجه به تغییرات ایجاد شده در خصوص قرار دادن نهاده های دامی تحت کلید شرکت های پشتیبانی امور دام   هنوز زیرساخت سیستمی  برای صدور مجوز از سوی این  شرکت ایجاد نشده است که این امر منجر به ایجاد اختلال در ترخیص این محصولات در روز های اخیر شده است.

متن نامه مهراد جمال ارونقی معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور با ارسال نامه ای به مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی به شرح زیر است.

عطف به نامه شماره 60/334898 مورخ 98/12/21 با موضوع قرار دادن نهاده های دامی تحت کلید شرکت های پشتیبانی امور دام کشور مبنی بر اینکه تا اطلاع ثانوی کلیه واردات نهاده‌های دامی به خصوص ذرت دامی و جو که توسط بخش خصوصی و تجار و بازرگانان وارد کشور می گردد، تحت کلید دولت (شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور) قرار گیرد به نحوی که توزیع و فروش به مصرف کننده نهایی در مورد رصد و پایش قرار گرفته و گزارش رسمی ارائه نمایند به استحضار می رساند:
با توجه به شرایط فعلی در روزهای پایانی سال و تمهیدات فراهم شده جهت ترخیص کالاهای اساسی در حداقل زمان ممکن به تسهیل و تسریع در انجام تشریفات اقلام اساسی همواره مورد تاکید آن مقام محترم نیز بوده است، با عنایت به اینکه هنوز زیرساخت سیستمی برای صدور مجوز از سوی شرکت یاد شده وجود نداشته و شرکت یاد شده نیز نمی‌تواند به عنوان یک دستگاه صادر کننده مجوز قانونی نسبت به صدور مجوز قانونی برای ترخیص اقدام نماید و از سوی دیگر اخذ و ارائه مجوز فیزیکی از شرکت مزبور نیز زمان‌بر بوده و تشریفات گمرکی کالاهای اساسی را با اختلال مواجه خواهد کرد  که این اختلال در ترخیص در روزهای گذشته نیز مشهود بوده که مراتب به آگاهی مدیران محترم شرکت پشتیبانی امور دام کشور نیز رسیده است.

 تاکید آن شرکت نیز بر ترخیص فوری اقلام اساسی و جلوگیری از هرگونه ایستایی بوده است لذا در صورت  صلاحدید و موافقت با پیشنهاد این سازمان مقرر فرمایید تا به کلیه گمرکات اجرایی ابلاغ گردد نسبت به ترخیص کالاهای مورد نظر اقدام و در اسرع وقت مشخصات کالاهای ترخیص شده شامل: نوع کالا، نام صاحب کالا، شماره کوتاژ ، وزن خالص و ... به شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور اعلام نمایند بدیهی است خروج کالاهای مزبور از گمرک منوط به اخذ کلیه مجوزهای قانونی لازم از جمله مجوز جهاد کشاورزی خواهد بود.

 


 

کالاهای اساسی , سازمان دامپزشکی کشور , شرکت پشتیبانی امور دام , واردات ,

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29