• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-28 Time تعطیلی شرکت پخش دارو توسط اداره کل دامپزشکی استان گیلان
 
در راستای رصد و پایش دارو و واکسن و مواد بیولوژیک و نیز با پیگیری های اداره تشخیص و درمان دامپزشکی گیلان به تخلفات دو شرکت پخش دارو رسیدگی و رای صادره مبنی بر تعطیلی موقت صادر شد. ...

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی دامپزشکی گیلان، دکتر سهراب عاقبتی مدیرکل دامپزشکی استان اعلام کرد: ستاد استانی رصد و پایش دارو و واکسن در بازدید های مکرر از شرکت های استانی پخش دارو و واکسن و داروخانه های استان از ادامه فعالیت یک شرکت پخش استانی دارو به علت پایان یافتن اعتبار پروانه توزیع دارو جلوگیری کرد و مراتب را به اطلاع سازمان دامپزشکی کشور رساند.

وی افزود: عدم تمدید پروانه پخش دارو به مدت سه ماه مطابق آئین نامه اجرایی ماده 10 قانون سازمان دامپزشکی کشور و شیوه نامه پخش داروهای دامی مورخ بهمن 1395موجب ابطال پروانه و معرفی به مقام قضایی خواهد شد.

مدیرکل دامپزشکی گیلان اضافه کرد: پرونده تخلف یک شرکت دیگر پخش استانی دارو که مبادرت به توزیع خارج شبکه ای یک قلم دارو کرده بود به اداره تعزیرات حکومتی استان گیلان ارجاع و طبق حکم صادره، سهمیه دارویی این شرکت به مدت سه ماه قطع شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
 
10 - شعبان - 1441
 
2020 - Apr - 03