• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3

رئیس گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوانات مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت: موردی از ابتلا افراد به آنفلوآنزای پرندگان گزارش نشده است

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-05 09:48 Time رئیس گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوانات مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت: موردی از ابتلا افراد به آنفلوآنزای پرندگان گزارش نشده است
 
بهزاد امیری گفت: موردی از ابتلا افراد به آنفلوآنزای پرندگان در کشور گزارش نشده است و تاکنون بیماری حاد و طغیان کننده در کشور که مشترک بین انسان و حیوان باشد مشاهده نشده است.

ادامه مطلب

آنفلوانزای H۱N۱؛ مهمان جدید بیمارستان های ساوه

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-07 09:13 Time آنفلوانزای H۱N۱؛ مهمان جدید بیمارستان های ساوه
 
سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه از ابتلا و بستری شدن تعدادی از شهروندان ساوجی به دلیل ابتلا به بیماری آنفلوانزای H۱N۱ خبر داد.

ادامه مطلب

جدیدترین آمار ابتلا و فوت ناشی از تب کریمه کنگو /۵ فوت ناشی از تب کریمه کنگو در کشور گزارش شده است

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-28 08:09 Time جدیدترین آمار ابتلا و فوت ناشی از تب کریمه کنگو /۵ فوت ناشی از تب کریمه کنگو در کشور گزارش شده است
 
رئیس گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوانات مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، ضمن اشاره به ماهیت ویروسی تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و ارائه راهکارهایی برای به حداقل رساندن موارد ابتلا، گفت: از ابتدای سال جاری ۳۸ مبتلا و ۵ فوت ناشی از تب کریمه کنگو در کشور گزارش شده است.

ادامه مطلب

هشدار وزارت بهداشت در آستانه عید قربان / احتمال تغییر تصمیم در عرضه دام زنده

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-04 09:19 Time هشدار وزارت بهداشت در آستانه عید قربان / احتمال تغییر تصمیم در عرضه دام زنده
 
رییس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم تهیه دام زنده از میادین عرضه مجاز دام، درباره عید قربان گفت: ممکن است امسال به دلیل همزمانی شیوع کووید۱۹ با عید قربان، تصمیم دیگری برای عرضه دام گرفته شود که متعاقبا اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب

یک سوم مبتلایان کشور به تب کریمه کنگو مربوط به تربت‌جام است

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-02 16:27 Time یک سوم مبتلایان کشور به تب کریمه کنگو مربوط به تربت‌جام است
 
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام با ابراز نگرانی از شیوع همزمان کرونا و تب کریمه کنگو در ایام عید قربان، گفت: از۳۶ مورد مثبت بیماری تب کریمه در کشور، ۱۲ مورد مربوط به این شهر است.

ادامه مطلب

04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری