• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3

هشدار وزارت بهداشت در آستانه عید قربان / احتمال تغییر تصمیم در عرضه دام زنده

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-04 09:19 Time هشدار وزارت بهداشت در آستانه عید قربان / احتمال تغییر تصمیم در عرضه دام زنده
 
رییس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم تهیه دام زنده از میادین عرضه مجاز دام، درباره عید قربان گفت: ممکن است امسال به دلیل همزمانی شیوع کووید۱۹ با عید قربان، تصمیم دیگری برای عرضه دام گرفته شود که متعاقبا اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب

یک سوم مبتلایان کشور به تب کریمه کنگو مربوط به تربت‌جام است

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-02 16:27 Time یک سوم مبتلایان کشور به تب کریمه کنگو مربوط به تربت‌جام است
 
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام با ابراز نگرانی از شیوع همزمان کرونا و تب کریمه کنگو در ایام عید قربان، گفت: از۳۶ مورد مثبت بیماری تب کریمه در کشور، ۱۲ مورد مربوط به این شهر است.

ادامه مطلب

رئیس بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت: شباهت کروناوتب کریمه کنگو/مردم علائم تب کریمه دردام را بررسی کنند

Delivery
Delivery
Delivery
رئیس بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت:
Time 1399-05-02 16:13 Time شباهت کروناوتب کریمه کنگو/مردم علائم تب کریمه دردام را بررسی کنند
 
رئیس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان وزارت بهداشت با اشاره به شباهت بسیار زیاد بین بیماران کرونا و تب کریمه کنگو، گفت: برای هر دو بیماری، درمانی ثابت‌شده وجود ندارد.

ادامه مطلب

۴گیلانی به دلیل ابتلا به تب کریمه کنگو در مراکز درمانی بستری شدند

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-14 10:39 Time ۴گیلانی به دلیل ابتلا به تب کریمه کنگو در مراکز درمانی بستری شدند
 
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری شدن چهار گیلانی در پی ابتلا به تب کریمه کنگو در بیمارستان‌های استان خبر داد و گفت: مردم توصیه ها را جدی بگیرند.

ادامه مطلب

معاون مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت: تعهدنامه مراکز دامپزشکی اصلاح شد و از دیروز استقبال این مراکز برای ثبت نام در سامانه بازگشایی بیشتر شده است

Delivery
Delivery
Delivery
معاون مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت:
Time 1399-02-02 12:01 Time تعهدنامه مراکز دامپزشکی اصلاح شد و از دیروز استقبال این مراکز برای ثبت نام در سامانه بازگشایی بیشتر شده است
 
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از مجموع سه میلیون واحد صنفی و صنعتی کشور، تاکنون دو میلیون واحد با ثبت‌نام در سامانه وزارت بهداشت برای اخذ مجوز بازگشایی اقدام کرده‌اند و یک میلیون واحد هنوز اقدامی نکرده‌اند.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 
26 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 15