• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-12 08:15 Time فروش حیوانات در سایت دیوار سرانجام مهار شد
 
مدیران ارشد سایت دیوار با حضور در دفتر یگان حفاظت محیط‌زیست کشور با تاکید بر دغدغه‌مندی این مجموعه درباره جلوگیری از تخلفات خرید و فروش و سوءاستفاده در موضوعات مرتبط با محیط زیست و حیات وحش، برای اصلاح فوری و عملیاتی ساختار آگهی‌ها و اعلان‌های این سایت اعلام آمادگی کردند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-07 09:26 Time ۴۳۸ مورد تخلف زیست محیطی در حیات وحش قزوین اتفاق افتاده است
 
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست قزوین گفت: ۴۳۸ مورد تخلف زیست محیطی طی سه ماه نخست امسال در حوزه حیات وحش استان اتفاق افتاده که بخش اعظم آن مربوط به شکار حیوانات بوده است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-01 12:32 Time ‌مشکلات ژنتیکی شیر سفید باغ وحش هویزه را به کام مرگ کشاند
 
با وجود تلاش‌های دامپزشکی سازمان حفاظت محیط زیست خوزستان، توله شیر یک‌ماهه باغ وحش هویزه به دلیل مشکلات ژنتیکی و تنفسی تلف شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-01 01:10 Time نصب تابلوهای عبور حیوانات در جاده‌های قزوین ضروری است
 
حسن عباس نژاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: در پیشگیری از حوادث جاده ای نصب تابلو و ایجاد مسیرهای امن عبور حیات وحش موثر است و با این که اهمیت موضوع به دستگاه‌های مربوطه اعلام شده است. اما اقدامی در جاده‌ها صورت نمی‌گیرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-26 17:40 Time تلفات پرندگان مهاجر در خلیج گرگان تکرار می‌شود؟
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان معتقد است: برقراری تبادل آب بین خلیج گرگان و دریای خزر و افزایش کیفیت آب در خلیج کمک می‌کند که دیگر پدیده «بوتولیسم» در خلیج گرگان و تالاب میانکاله که سال گذشته باعث مرگ‌ومیر بیش از ۴۳ هزار پرنده مهاجر آبزی شد، اتفاق نیافتند.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09