• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی: سازمان دامپزشکی کشور لشکر عظیمی همچون ارتش است که در راستای تولید غذای سالم و حلال در جامعه، بسیجی وار فعالیت می نماید

Delivery
Delivery
Delivery
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
Time 1399-10-27 13:04 Time سازمان دامپزشکی کشور لشکر عظیمی همچون ارتش است که در راستای تولید غذای سالم و حلال در جامعه، بسیجی وار فعالیت می نماید
 
جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان در شهرستان جدیدالتاسیس بمپور با حضور حجة الاسلام و المسلمین تقوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد.

ادامه مطلب

قابل توجه کارکنان سازمان و ادارات کل دامپزشکی؛ ۳۰ دی ماه؛ آخرین فرصت ثبت نام در سامانه مسکن وزارت جهاد کشاورزی

Delivery
Delivery
Delivery
قابل توجه کارکنان سازمان و ادارات کل دامپزشکی؛
Time 1399-10-21 09:12 Time ۳۰ دی ماه؛ آخرین فرصت ثبت نام در سامانه مسکن وزارت جهاد کشاورزی
 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، ۳۰ دی ماه را آخرین فرصت ثبت درخواست و یا تکمیل اطلاعات متقاضیان در سامانه مسکن وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد.

ادامه مطلب

تناقض گویی ها در عرضه تخ مرغ فله ای ادامه دارد؛ وزارت جهاد ممنوعیت عرضه تخم مرغ فله‌ای را رد کرد اما دبیرکل انجمن ملی طیور گفت عرضه تخم مرغ فله‌ای ممنوع شده!

Delivery
Delivery
Delivery
تناقض گویی ها در عرضه تخ مرغ فله ای ادامه دارد؛
Time 1399-10-20 09:28 Time وزارت جهاد ممنوعیت عرضه تخم مرغ فله‌ای را رد کرد اما دبیرکل انجمن ملی طیور گفت عرضه تخم مرغ فله‌ای ممنوع شده!
 
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: صحبت‌ها درباره عرضه تخم مرغ بصورت بسته بندی هنوز به قطعیت نرسیده است.

ادامه مطلب

وزارت جهاد تخلف در حوزه نهاده های دامی را تایید کرد

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-16 07:34 Time وزارت جهاد تخلف در حوزه نهاده های دامی را تایید کرد
 
معاون اموردام وزارت جهاد کشاورزی گفت: تخلف در بخش نهاده‌های دامی وجود دارد و این تخلفات را باید دستگاه‌های نظارتی پیگیری کنند.

ادامه مطلب

معاون وزیر جهاد کشاورزی: نمی توانیم ۴۰ هزار تریلی نهاده دامی را کنترل کنیم

Delivery
Delivery
Delivery
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
Time 1399-10-15 10:21 Time نمی توانیم ۴۰ هزار تریلی نهاده دامی را کنترل کنیم
 
معاون امور تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که ماه گذشته به دامداران و مرغداران ۸۵۰ هزار تن ذرت فروختیم گفت: این مقدار نهاده برای حمل به ۴۰ هزار تریلی نیازمند است و وزارت جهاد چطور می‌تواند خروج این تعداد تریلی را از گمرک، فیزیکی کنترل کند.

ادامه مطلب

04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
 
6 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 19