Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-08 20:01 Time برگزاری نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین‌المللی و منطقه‌ای بهداشت دام
 
دفتر سازمان‌های تخصصی و امور بین الملل سازمان دامپزشکی کشور نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام را با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفترهای فنی سازمان برگزار کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به نقل از دفتر سازمان‌های تخصصی و امور بین الملل این سازمان، نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام توسط دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل سازمان چهارشنبه ششم اسفند 99 با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفاتر فنی سازمان برگزار گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

بنابراین گزارش، با توجه به اهمیت نقش سازمانهای بین‌المللی در ارتباط با سرویس‌های دامپزشکی دولتی به منظور ارتقای سلامت و رفاه حیوانات و رسیدن به مفهوم سلامت واحد در کل جهان این دوره آموزشی برگزار گردید. در این دوره در خصوص تاریخچه، وظایف، ارتباطات و پروژه‌های بین المللی و نقش سازمان‌های بین المللی oie, FAO, APHCA و کمیسیون اتحادیه اروپا و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور با این سازمان‌ها مطالبی ارائه شد. در این دوره آموزشی دکتر عطیه دباغیان و دکتر بهزاد موسوی از دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل به عنوان مدرس حضور داشتند .

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری