• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور و نمایندگان دستگاه‌های مربوطه آغاز به کار کرد:
Time 1399-07-07 12:58 Time همکاری‌های همه‌جانبه دستگاه‌های متولی مبارزه با «هاری»
 
همایش (وبینار) دو روزه راهکارهای مقابله با بیماری هاری در سازمان دامپزشکی کشور با حضور دستگاه‌های متولی مبارزه با عوامل موثر در بروز این بیماری از 6 مهر آغاز به کار کرد و تا 7 مهر ادامه دارد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-26 12:14 Time نشست تخصصی فرماندارشهرستان دیلم با مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی کشور و مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر
 
مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی کشور : شرایط رو به رشد پرورش میگو در کشور و همچنین میزان سطح زیر کشت مناسبی که در استان بوشهر وجود دارد ، این استان را در شرایط خوبی از لحاظ ارز آوری قرار داده است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-25 08:53 Time فراخوان جهت هم‌افزایی با مراکز آزمایشگاهی در حوزه سنجش و ارزیابی باقیمانده‌های دارو، سموم و فلزات سنگین در فراورده‌های دامی و خوراک دام
 
مرکز ملی تشخیص برای استفاده از تمام ظرفیت‌های آزمایشگاهی کشور در زمینه سنجش و ارزیابی باقیمانده‌های دارو، سموم و فلزات سنگین در فراورده های دامی و خوراک دام دعوت به همکاری کرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-23 08:25 Time سازمان دامپزشکی و سازمان غذا و دارو تفاهم نامه اجرایی مشترک امضا می‌کنند
 
به منظور تبادل اطلاعات و امکان سنجی جهت همکاری بیشتر، سازمان دامپزشکی و سازمان غذا و دارو تفاهم نامه اجرایی مشترک امضا می‌کنند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-17 08:50 Time تسلیت به مناسبت درگذشت استاد پیشکسوت؛ شادروان دکتر محمد بابایی
 
شادروان دکتر محمد بابایی، استاد پیشکسوت دامپزشکی ایران به دیار باقی شتافت.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری