• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
هشدار دامپزشکی استان خراسان رضوی به مرغداران به ویژه درنوار مرز شرقی؛
Time 1399-12-09 09:48 Time شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در افغانستان و ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه
 
اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی با اشاراه به مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در ایالت هرات افغانستان، خواستار هوشیاری هرچه بیشتر مرغداران و روستاییان به ویژه در نوار مرز شرقی و رعایت اقدامات و الزامات پیشگیرانه بهداشتی در این زمینه شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-09 09:43 Time کشف ۱۰ میلیارد ریال داروی قاچاق دامی در اسدآباد
 
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از کشف و ضبط ۱۰ میلیارد ریال داروی قاچاق دامی در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بی رحمانه می تازد!
Time 1399-12-09 07:45 Time رصد، تشخیص و مهار یک کانون دیگر این بار در استان لرستان
 
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور یک کانون بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در قالب برنامه رصد و پایش بیماری در یک مزرعه پرورش غاز سنتی در روستای باباعباس یا سراب چنگایی شهرستان خرم آباد استان لرستان شناسایی و مهار شد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-08 20:01 Time برگزاری نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین‌المللی و منطقه‌ای بهداشت دام
 
دفتر سازمان‌های تخصصی و امور بین الملل سازمان دامپزشکی کشور نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام را با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفترهای فنی سازمان برگزار کرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-08 19:49 Time شناسایی، مهار و مختومه سازی دو کانون بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان های آذربایجان غربی و سمنان در کمتر از ۲۴ ساعت
 
دو کانون بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان های آذربایجان غربی و سمنان در قالب برنامه رصد و پایش بیماری در روستای غیاث آباد شهرستان گرمسار استان سمنان و روستای ترکمانکندی شهرستان بوکان استان آذربایجانغربی شناسایی و مهار شد و اقدامات مورد نیاز در شعاع های اپیدمیولوژیک بیماری بر اساس برنامه ملی کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان انجام گرفت.

ادامه مطلب

04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری