1
2
3
پیگیری «فاخته» پس از انتشار گلایه یکی از دامپزشکان ثمر داد؛
رفع موانع صدور مجوز تاسیس و فعالیت داروخانه دامپزشکی
 
در پی انتشار گلایه یکی از دامپزشکان در خصوص تاخیر در صدور پروانه داروخانه دامپزشکی، شبکه دامپزشکی مشهد در این خصوص توضیحاتی ارسال کرد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-11-01 08:56

به گزارش فاخته، پس از انتشار گلایه یکی از دامپزشکان (اینجا) در خصوص تاخیر در صدور پروانه داروخانه دامپزشکی در شهرستان مشهد، دکتر محمد سیاح، رئیس شبکه دامپزشکی مشهد در این خصوص توضیحاتی ارسال کرده و خبر از رفع موانع صدور مجوز تاسیس و فعالیت داروخانه دامپزشکی در این شهرستان را داد. در توضیحات ارسالی آمده است:

خبر خوش شبکه دامپزشکی مشهد، در جوابیه گلایه ارسالی یک دامپزشک به پایگاه خبری فاخته ؛

 رفع موانع صدور مجوز تاسیس و فعالیت داروخانه دامپزشکی

 رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد گفت: باتوجه به درخواست های حضوری و رسانه ای فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی و به خصوص در پی گلایه ارسالی یک دامپزشک به پایگاه خبری فاخته، منجر به پیگیری جدی این شبکه در  این حوزه شد.

دکتر محمد سیاح ضمن هماهنگی با دکتر غلامرضا قنبری، ریاست محترم شورای نظام دامپزشکی خراسان رضوی، اظهار داشت: با رایزنی و همفکری با سازمان نظام دامپزشکی کشور و در راستای تسهیل گری در صدور مجوز های کسب و کار، موانع موجود در صدور مجوز های تاسیس و فعالیت  دارو خانه های دامپزشکی رفع گردید.دکتر محمد سیاح دامپزشکی مشهد

وی در این راستا افزود: با توجه به ضوابط و مقررات ابلاغی و به استناد ماده 2 قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی، متقاضیان اخذ مجوز تاسیس داروخانه دامپزشکی می توانند درخواست های خود را طریق سامانه صدور پروانه نظام دامپزشکی کشور بارگزاری و ثبت  نمایند.

این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: به این درخواست ها پس از جمع بندی  با تشکیل کار گروه ماده 2  در نظام دامپزشکی استان، در صورت کسب  امتیاز ارزشیابی لازم ، مجوز تاسیس داروخانه داده می شود،که متقاضی سه ماه وقت دارد نسبت به آماده سازی محل و تهیه مدارک لازم اقدام نماید.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد با اشاره به اینکه درخواست ها و رفتارهای کاری ما نباید متضاد با ضوابط و رفتارهای ساری و جاری کشور باشد، افزود: درآخرین جلسه کار گروه ماده 2 که در نظام استان بصورت ویژه در تاریخ 20 دی ماه سال جاری  با موضعیت داروخانه های دامپزشکی استان برگزار شد، با کلیه درخواستهای متقاضیان تاسیس داروخانه دامپزشکی در استان که بیشترین متقاضی را شهرستان مشهد داشت ، موافقت گردید که این موافقت علاوه بر آنکه در سامانه در سامانه صدور پروانه به متقاضیان اعلام شده ،از طریق ارسال مکاتبه اداری و پیامک نیز به آنها اطلاع رسانی شده است.

وی گفت: گرچه برون سپاری و  تسهیل سازی در حوزه صدور مجوز فعالیت های حوزه دارو و درمان دامپزشکی در حال اجرا می باشد، لکن این شبکه با حساسیت و دقت تمام فعالیت این مراکز را رصد می نماید، چراکه دولت در تمامی شرایط باید پاسخگوی جامعه هدف باشد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

این مقام مسئول در پایان ضمن خرسندی از مطالبه گری و رقابت پویا و سالم مراکز درمانی دامپزشکی شهرستان ابراز داشت: در حال حاضر در حوزه های درمانی دامپزشکی شهرستان 202 مرکز با اشتغال مستقیم  350 فارغ التحصیل رشته های مختلف فعالیت می نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از فاخته و دکتر سیاح عزیز و دکتر قنبری گرامی البته خدا کنه که دیگه مانع تراشی جدید ننمایند.

This comment was minimized by the moderator on the site

من که تو این چند سال پولا رو از داروخونه ام پارو کردم و تو این یکسال که داروخونه ها به لطف ..... سازمان و نظام و دولت .... رفته، داروخونه رو با کمال میل و خوشبختی واگذار کردم و مهاجرت کانادامم جور شده.همین روزا هم میرم....تو این اوضاع داغون صنعت...

من که تو این چند سال پولا رو از داروخونه ام پارو کردم و تو این یکسال که داروخونه ها به لطف ..... سازمان و نظام و دولت .... رفته، داروخونه رو با کمال میل و خوشبختی واگذار کردم و مهاجرت کانادامم جور شده.همین روزا هم میرم....تو این اوضاع داغون صنعت تولید دام و طیور کشور، موندن تو دامپزشکی چه داروخونه و چه کلینیک حماقت که نه، .... محضه و فقط از یه مشت .... بر میاد. انقدر حرص بزنید تا بمیرید... ببینم کجا رو میگیرید...
......

ادامه
آخرین بار در تاریخ حدود 1 هفته قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
This comment was minimized by the moderator on the site

کاملا از لحنتون مشخصه که دارید سکته میکنید و از اینکه چهارتا جوون بیان جای شمارو بگیرن دارین از غصه دق میکنید خخخ .خدا خودش بهتر میدونه کی راست میگه کی دروغ!

This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از زحمات دکتر سیاح عزیز که امیدمون بعد از خدا به حمایتهای ایشون همیشه گرم بوده.خدا پشت و پناهت باشه دکتر جان

This comment was minimized by the moderator on the site

جالبه پس اکثر داروخانه دارهای قدیمی وطن فروش هم هستن

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری