1
2
3
دکتر سید محمد آقامیری:
رفع مشکلات کشور در سایه تحقیقات دانش بنیان/ فضای علم وعمل در حوزه اجرا بهم نزدیک شود
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: تحقیقات دانش بنیان می‌تواند مشکلات کشور را در حوزه‌های مختلف به ویژه دامپزشکی رفع کند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-03-31 17:52

به گزارش فاخته، دکتر «سید محمد آقامیری» در برنامه ارمغان طبیعت رادیو اقتصاد افزود: تحقیقات دانش بنیان نه در حوزه دامپزشکی بلکه در تمامی حوزه‌ها موثر است و دامپزشکی هم مستثنی از بقیه حوزه‌ها نخواهد بود.

وی اظهار داشت: این سازمان در بحث تحقیقات دامپزشکی در حوزه‌های مختلف مثل دارو، واکسن و مواد بیولوژیک برنامه دارد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: شورای عالی تحقیقات بیماری‌های استراتژیک دامی در سازمان تشکیل شده است.

وی در ادامه افزود: سازمان به دنبال اینکه فضای علم و عمل را در حوزه اجرا بهم نزدیک کند.

آقامیری با تاکید بر اینکه از شرکت‌های دانش بنیان در حوزه دامپزشکی به شدت حمایت می‌شود، اظهارداشت: تحقیقات دانش بنیان می‌تواند مشکلات کشور را در حوزه‌های مختلف برطرف کند.

وی عنوان کرد: این نوع تحقیقات می‌تواند بخشی از تولید کشور را ترمیم کند به جهت اینکه نوع تولید و هزینه‌های دانش بنیان نسبت به بخش‌های غیر دانش بنیان بسیار متفاوت است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت:طبق معمول کارهای که در سازمان دامپزشکی انجام می‌شود بدون نظر تشکل‌ها نیست و به عبارتی تشکل‌ها سهم ویژه‌ای در انجام اقدامات و فعالیت‌های این سازمان دارند.

وی در ادامه از ایجاد شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش بنیان در سازمان دامپزشکی کشور خبرداد و افزود: هدف از تشکیل این شوراایجاد یک ساختار علمی-اجرایی و پل ارتباطی بین سازمان دامپزشکی به عنوان دستگاه اجرایی با مراکز دانشگاهی و پژوهشی است تا برنامه‌های اجرایی و عملیات نظارتی سازمان بر اساس یافته‌های علمی موجود در کشور مدیریت شود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

آقامیری یادآورشد: سازمان دامپزشکی کشور در خصوص اجرای مدیریت دانش محور بسیار جدی و مصمم است و هیچ مانعی را در مقابل اجرایی شدن این موضوع برنخواهد تافت.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری